Powiatowa Liga w Tenisie Stołowym 2014/2015
Szkoły Podstawowe
Termin i miejsce zawodów
I Runda 15 grudnia 2014 /poniedziałek/ godz. 8.30
II Runda 16 marca 2015 /poniedziałek/ godz. 8.30
III Runda 30 marca 2015 /poniedziałek/ godz. 8.30 Uwaga zmiana
III Runda 13 kwiecień 2015 /poniedziałek/ godz. 8.30
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu 2015 - 20 kwietnia 2015 /poniedziałek/ godz. 8.30
Cel:Wyłonienie Mistrza Ligi Powiatowej Szkół w klasyfikacji drużynowej oraz ustalenie rankingu indywidualnego do Indywidualnych Mistrzostw Powiatu - 2015
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
- I GRUPA – dziewczęta i chłopcy ( klasa V, VI )
- II GRUPA – dziewczęta i chłopcy ( klasa I - IV )
Dziewczęta Młodsze
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
WIEJACHA WIKTORIA
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
LIS PATRYCJA
|
GORZKÓW
|
0
|
17
|
17
|
15
|
32
|
2
|
|
3
|
ŁACH OLIWIA
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
13
|
25
|
0
|
30
|
3
|
|
4
|
GUDOWSKA MAGDA
|
KAMIEŃCZYCE
|
17
|
11
|
28
|
0
|
28
|
4
|
|
5
|
DRĄŻKIEWICZ NATALIA
|
GORZKÓW
|
9
|
9
|
18
|
9
|
27
|
5
|
|
6
|
RADOSZ ANNA
|
KAMIEŃCZYCE
|
15
|
12
|
27
|
0
|
27
|
6
|
|
7
|
PALUCH JULIA
|
KRZCZONÓW
|
5
|
10
|
15
|
11
|
26
|
7
|
|
8
|
KRUPA GABRIELA
|
GORZKÓW
|
13
|
0
|
13
|
12
|
25
|
8
|
|
9
|
PARYS GABRIELA
|
CUDZYNOWICE
|
10
|
15
|
25
|
0
|
25
|
9
|
|
10
|
ŻWIREK JULIA
|
SP3
|
0
|
3
|
3
|
17
|
30
|
10
|
|
11
|
KOZIK ROKSANA
|
SP3
|
0
|
5
|
5
|
13
|
18
|
11
|
|
12
|
KOWALSKA MAJA
|
KRZCZONÓW
|
11
|
3
|
14
|
3
|
17
|
12
|
|
13
|
NIEDZIELA MARTYNA
|
GORZKÓW
|
0
|
5
|
5
|
10
|
15
|
13
|
|
14
|
TWARDOWSKA NATALIA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
5
|
15
|
14
|
|
15
|
SKOWRON OLA
|
SP3
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
15
|
|
16
|
GRUDZIEŃ NATALIA
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
16
|
|
17
|
WOŹNIAK MAŁGORZATA
|
SP3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
17
|
|
18
|
MOŻDŻEŃ JOANNA
|
SP3
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
18
|
Dziewczęta Starsze
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt
|
|||||
1
|
WITEK KAMILA
|
GORZKÓW
|
20
|
20
|
40
|
17
|
57
|
1
|
|
2
|
CICHA DOMINIKA
|
GORZKÓW
|
15
|
17
|
32
|
15
|
47
|
2
|
|
3
|
MAGIERA JUSTYNA
|
GORZKÓW
|
17
|
9
|
26
|
13
|
39
|
3
|
|
4
|
PIWOWARCZYK NIKOLA
|
CUDZYNOWICE
|
11
|
12
|
23
|
11
|
34
|
4
|
|
5
|
SIKORA KAJA
|
ZIĘBLICE
|
0
|
13
|
13
|
20
|
33
|
5
|
|
6
|
NOWAK ALEKSANDRA
|
ZIĘBLICE
|
0
|
15
|
15
|
12
|
27
|
6
|
|
7
|
SZWAJCA DOMINIKA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
10
|
15
|
10
|
25
|
7
|
|
8
|
SZLUCHCIK WIKTORIA
|
KRZCZONÓW
|
13
|
5
|
18
|
5
|
23
|
8
|
|
9
|
DERA URSZULA
|
GORZKÓW
|
9
|
3
|
12
|
9
|
21
|
9
|
|
10
|
FENDRYCH ALEKSANDRA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
11
|
16
|
5
|
21
|
10
|
|
11
|
GRZYBEK MARITA
|
DOBIESŁAWICE
|
10
|
5
|
15
|
10
|
25
|
11
|
|
12
|
LISIKIEWICZ WIKTORIA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
12
|
|
13
|
GRUDZIEŃ PAULINA
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
13
|
|
14
|
KAŁAT JULIA
|
GORZKÓW
|
12
|
0
|
12
|
0
|
12
|
14
|
|
15
|
MARZEC KLAUDIA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
15
|
|
16
|
GÓRAK GABRIELA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
16
|
|
17
|
BURAS KLAUDIA
|
SKALBMIERZ
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
17
|
|
18
|
SOBCZYK ANDŻELIKA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
19
|
SIKORA NICOLA
|
ZIĘBLICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
20
|
KOZIOŁ NATALIA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
Chłopcy Młodsi
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
JUSZCZYK FILIP
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
PIETRAS KACPER
|
DOBIESŁAWICE
|
17
|
17
|
34
|
12
|
46
|
2
|
|
3
|
MUCHA WIKTOR
|
CUDZYNOWICE
|
13
|
15
|
28
|
17
|
45
|
3
|
|
4
|
CHUMIKOWSKI OSKAR
|
CUDZYNOWICE
|
15
|
11
|
26
|
15
|
41
|
4
|
|
5
|
MOTYKA JAKUB
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
13
|
25
|
13
|
38
|
5
|
|
6
|
JAWORSKI WOJTEK
|
SP3
|
10
|
12
|
22
|
10
|
32
|
6
|
|
7
|
PALUCH FILIP
|
KRZCZONÓW
|
9
|
9
|
18
|
5
|
23
|
7
|
|
8
|
MADERAK KRYSTIAN
|
GORZKÓW
|
3
|
5
|
8
|
11
|
19
|
8
|
|
9
|
DURBAS BARTOSZ
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
10
|
10
|
9
|
19
|
9
|
|
10
|
KOZIARA BARTOSZ
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
5
|
15
|
10
|
|
11
|
KUROWSKI BARTOSZ
|
GORZKÓW
|
11
|
0
|
11
|
0
|
11
|
11
|
|
12
|
SENDER MATEUSZ
|
SP3
|
5
|
0
|
5
|
5
|
10
|
12
|
|
13
|
CZARNOTA SEBASTIAN
|
GORZKÓW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
13
|
|
14
|
CHABER KACPER
|
SP3
|
0
|
5
|
5
|
3
|
8
|
14
|
|
15
|
BURAS KAMIL
|
SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
15
|
|
16
|
CICHY BARTOSZ
|
GORZKÓW
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
16
|
|
17
|
PUDO KACPER
|
TOPOLA
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17
|
|
18
|
KABAT MARCIN
|
SP3
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
|
19
|
BARAN BARTOSZ
|
SP3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19-20
|
|
20
|
WÓJCIK SZYMON
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19-20
|
|
21
|
ROGALA GRZEGORZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
21-22
|
|
22
|
DUŚ KAROL
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
21-22
|
|
23
|
SIUDAK KACPER
|
SP3
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
23
|
Chłopcy Starsi
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
KUC HUBERT
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
15
|
45
|
1
|
|
2
|
PUDEŁKO ERYK
|
DOBIESŁAWICE
|
13
|
12
|
25
|
17
|
42
|
2
|
|
3
|
BIŃKUŃSKI ROBERT
|
GORZKÓW
|
17
|
17
|
34
|
5
|
39
|
3
|
|
4
|
LUTY MARCEL
|
SKALBMIERZ
|
11
|
10
|
21
|
11
|
32
|
4
|
|
5
|
PRZYBYCIEŃ KAMIL
|
SKALBMIERZ
|
10
|
13
|
23
|
9
|
32
|
5
|
|
6
|
PRUSEK JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
15
|
11
|
26
|
5
|
31
|
6
|
|
7
|
CHUMIKOWSKI KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
15
|
18
|
12
|
30
|
7
|
|
8
|
DYMEK JAKUB
|
CUDZYNOWICE
|
9
|
5
|
14
|
13
|
27
|
8
|
|
9
|
KWIECIEŃ PAWEŁ
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
5
|
17
|
10
|
27
|
9
|
|
10
|
SKOWRON BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
20
|
20
|
10
|
|
11
|
FRYT KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
9
|
12
|
3
|
15
|
11
|
|
12
|
NOCOŃ BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
12
|
|
13
|
BANAŚ JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
13
|
|
14
|
KOZIŃSKI PATRYK
|
SP3
|
0
|
3
|
3
|
5
|
8
|
14
|
|
15
|
MATRAS DOMINIK
|
SP3
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
15-16
|
|
16
|
GALUS ALEKSANDER
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
15-16
|
|
17
|
NOWAK SEBASTIAN
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
17
|
|
18
|
JANIEC MACIEJ
|
KRZCZONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
|
19
|
GRUDZIEŃ BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19
|
|
20
|
SIEBIELAK KAMIL
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
Gimnazjum
Termin i miejsce zawodów
I Runda 18 grudnia 2014 /czwartek/ godz. 8.30
II Runda 12 marca 2015 /czwartek/ godz. 8.30
III Runda 19 marca 2015 /czwartek/ godz. 8.30
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu 2015 - 21 kwietnia 2015 /wtorek/ godz. 8.30 uwaga zmiana
27.04.2015 /poniedziałek/ godz. 10.00
27.04.2015 /poniedziałek/ godz. 10.00
Cel:Wyłonienie Mistrza Ligi Powiatowej Szkół w klasyfikacji drużynowej oraz ustalenie rankingu indywidualnego do Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w 2015 roku.
Dziewczęta
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma
|
|||||
1
|
PUDEŁKO KAMILA
|
CZYŻOWICE
|
20
|
17
|
37
|
20
|
57
|
1
|
|
2
|
PIETRAS EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
17
|
20
|
37
|
12
|
49
|
2
|
|
3
|
ANTOS PATRYCJA
|
WIELGUS
|
15
|
13
|
28
|
17
|
45
|
3
|
|
4
|
MAJ NATALIA
|
CZYŻOWICE
|
13
|
15
|
28
|
15
|
43
|
4
|
|
5
|
GOCYK EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
12
|
12
|
24
|
13
|
37
|
5
|
|
6
|
KUREK MAŁGORZATA
|
CZYŻOWICE
|
11
|
11
|
22
|
5
|
27
|
6
|
|
7
|
KSIĄŻEK ANNA
|
CZYŻOWICE
|
9
|
5
|
14
|
10
|
24
|
7
|
|
8
|
GOCYK KINGA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
10
|
15
|
5
|
20
|
8
|
|
9
|
GOŁĘBIOWSKA ANETA
|
KW
|
5
|
5
|
10
|
9
|
19
|
9
|
|
10
|
RAJSKA KATARZYNA
|
WIELGUS
|
0
|
5
|
5
|
11
|
16
|
10
|
|
11
|
KUC ALEKSANDRA
|
KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
11
|
|
12
|
WĄTEK OLIWIA
|
WIELGUS
|
0
|
9
|
9
|
3
|
12
|
12
|
|
13
|
BIEL ANGELIKA
|
CZYŻOWICE
|
10
|
0
|
10
|
0
|
10
|
13
|
|
14
|
KWIECIEŃ EMILIA
|
SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
14
|
|
15
|
MAZUREK AGATA
|
CZYŻOWICE
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
15
|
|
16
|
KIELIAN MAGDALENA
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
16
|
|
17
|
WALCZAK MARITA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
17
|
|
18
|
TETELA KATARZYNA
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
19
|
BIAŁCZYK WERONIKA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
20
|
ŻABICKA SYLWIA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
20-21
|
|
21
|
PRAGNĄCA KAMILA
|
KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
20-21
|
|
22
|
NOWAK MILENA
|
KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
|
23
|
BAZAN MAGDA
|
KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
|
Chłopcy
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
PUDEŁKO ALBERT
|
CZYŻOWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
SOWA KRZYSZTOF
|
CZYŻOWICE
|
15
|
13
|
28
|
17
|
45
|
2
|
|
3
|
ŁAKOTA MARCIN
|
WIELGUS
|
13
|
17
|
30
|
15
|
45
|
3
|
|
4
|
MARZEC DAMIAN
|
CZYŻOWICE
|
12
|
12
|
24
|
13
|
37
|
4
|
|
5
|
WILK KRYSTIAN
|
WIELGUS
|
0
|
15
|
15
|
11
|
26
|
5
|
|
6
|
BARTOS MACIEJ
|
CZYŻOWICE
|
5
|
10
|
15
|
10
|
25
|
6
|
|
7
|
KLIMCZYK ŁUKASZ
|
WIELGUS
|
10
|
0
|
11
|
12
|
23
|
7
|
|
8
|
KUROWSKI ALBERT
|
WIELGUS
|
3
|
9
|
12
|
5
|
17
|
8
|
|
9
|
NOWAKOWSKI TOMASZ
|
CZYŻOWICE
|
17
|
0
|
17
|
0
|
17
|
9
|
|
10
|
STOKŁOSA JAKUB
|
WIELGUS
|
5
|
11
|
16
|
0
|
16
|
10
|
|
11
|
PLACEK SYLWESTER
|
SKALBMIERZ
|
0
|
5
|
5
|
9
|
14
|
11
|
|
12
|
POZTÓŁKA JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
10
|
0
|
10
|
3
|
13
|
12
|
|
13
|
WIECHA MATEUSZ
|
TOPOLA
|
9
|
0
|
9
|
0
|
9
|
13
|
|
14
|
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
|
CZYŻOWICE
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
14
|
|
15
|
KAMIŃSKI ADRIAN
|
WIELGUS
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
15
|
|
16
|
KACIŃSKI TOMASZ
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
16
|
|
17
|
ZIENTARA KONRAD
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-19
|
|
18
|
KOWALSKI KRYSTIAN
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-19
|
|
19
|
STANEK TOMASZ
|
TOPOLA
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-19
|
|
20
|
LEŚNIEWSKI MATEUSZ
|
TOPOLA
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
20
|
|
21
|
MROZOWSKI RAFAŁ
|
CZYŻOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
21
|
|
22
|
GAWEŁ DOMINIK
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
23
|
IWAN MACIEJ
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
24
|
PIORUNOWICZ ERYK
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
24-25
|
|
25
|
TYTKO MATEUSZ
|
TOPOLA
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
24-25
|
|
26
|
NOWAK MATEUSZ
|
SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
26-27
|
|
27
|
BURAS JAKUB
|
TOPOLA
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
26-27
|
Szkoły Średnie
Termin i miejsce zawodów
I Runda 22 września 2014 /poniedziałek/ godz. 10.30
II Runda 05 marca 2015 /czwartek/ godz. 10,30
III Runda 19 marca 2015 / czwartek/ godz. 10,30
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu 2015- 25 marca 2015 / środa/ godz. 10,30
Cel:Wyłonienie Mistrza Ligi Powiatowej Szkół w klasyfikacji drużynowej oraz ustalenie rankingu indywidualnego do Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w 2015 roku.
W LIDZE mogą startować tylko zawodnicy uczący się w szkołach średnich Powiatu Kazimierza Wielka.
Dziewczęta
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rund
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
PORĘBSKA KATARZYNA
|
ZSZ ODONÓW
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
GZYL WIKTORIA
|
ZSZ ODONÓW
|
17
|
17
|
34
|
9
|
43
|
2
|
|
3
|
CIEŚLIK MAGDA
|
LO KW
|
11
|
12
|
23
|
12
|
35
|
3
|
|
4
|
PIETRAS AGNIESZKA
|
ZSZ ODONÓW
|
13
|
13
|
26
|
5
|
31
|
4
|
|
5
|
STĘPIEŃ MARZENA
|
ZSZ ODONÓW
|
15
|
0
|
15
|
15
|
30
|
5
|
|
6
|
KSIĄŻEK KINGA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
12
|
0
|
12
|
17
|
29
|
6
|
|
7
|
KOBIERSKA MARTA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
5
|
10
|
15
|
13
|
28
|
7
|
|
8
|
JĘDRAS PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
10
|
5
|
15
|
10
|
25
|
8
|
|
9
|
RADZISZEWSKA KASIA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
9
|
10
|
19
|
5
|
24
|
9
|
|
10
|
MAJ ANNA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
3
|
9
|
12
|
11
|
23
|
10
|
|
11
|
BARAN MAGDA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
15
|
15
|
0
|
15
|
11
|
|
12
|
SZAFARSKA KATARZYNA
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
12
|
|
13
|
SZMIGIEL WERONIKA
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
13
|
|
14
|
CHEĆKO ALEKSANDRA
|
LO KW
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
14
|
|
15
|
SZMIGIEL KLAUDIA
|
LO KW
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
15
|
|
16
|
JEDYNAK PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
16-17
|
|
17
|
NOWAK LUIZA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
16-17
|
|
18
|
MICHAŁÓW KLAUDIA
|
ZSZ ODONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18-19
|
|
19
|
BĘDKOWSKA MAGDA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
18-19
|
|
20
|
GIEREŚ PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
Chłopcy
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
MUSIAŁ BARTŁOMIEJ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
20
|
17
|
37
|
12
|
49
|
1
|
|
2
|
ADAMSKI KAMIL
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
10
|
15
|
25
|
17
|
42
|
2
|
|
3
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
15
|
20
|
35
|
5
|
40
|
3
|
|
4
|
DYBAŁ DOMINIK
|
ZSZ ODONÓW
|
13
|
3
|
16
|
15
|
31
|
4
|
|
5
|
KABAT HUBERT
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
10
|
10
|
20
|
30
|
5
|
|
6
|
SKOTERCZYK MICHAŁ
|
ZSZ ODONÓW
|
12
|
13
|
25
|
5
|
30
|
6
|
|
7
|
KOŁODZIEJ TOMASZ
|
ZSZ ODONÓW
|
17
|
12
|
29
|
0
|
29
|
7
|
|
8
|
SOJA DANIEL
|
ZSZ ODONÓW
|
9
|
5
|
14
|
13
|
27
|
8
|
|
9
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ KW
|
3
|
9
|
12
|
10
|
22
|
9
|
|
10
|
PIORUNOWICZ PAWEŁ
|
ZDZ KW
|
3
|
11
|
14
|
0
|
14
|
10
|
|
11
|
PARADA PIOTR
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
11
|
|
12
|
POŁETEK PAWEŁ
|
ZDZ KW
|
0
|
0
|
0
|
11
|
11
|
12
|
|
13
|
KOPEĆ MATEUSZ
|
ZDZ KW
|
11
|
0
|
11
|
0
|
11
|
13
|
|
14
|
ADAMCZYK WOJCIECH
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
14
|
|
15
|
KONWANT RAFAŁ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
15
|
|
16
|
MROZOWSKI MICHAŁ
|
ZDZ KW
|
0
|
0
|
0
|
9
|
9
|
16
|
|
17
|
KRZYSZTOFCZYK KRYSTIAN
|
ZSZ ODONÓW
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
17-18
|
|
18
|
GRUDZIEŃ DAMIAN
|
ZDZ KW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
17-18
|
|
19
|
KOWALSKI DAWID
|
ZDZ KW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
19
|
|
20
|
CHUMIKOWSKI GRACJAN
|
LO KW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
20-21
|
|
21
|
SOJA KRYSTIAN
|
ZSZ ODONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
20-21
|
|
22
|
SZCZERBA ARTUR
|
ZDZ KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
23
|
WĄTEK ALBERT
|
LO KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
24
|
ZAMOJSKI SZCZEPAN
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
24
|
|
25
|
CHAŁON RADOSŁAW
|
ZSZ ODONÓW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
25
|
Klasyfikacja Szkół
Szkoły Podstawowe
L.p |
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PUNKTÓW PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT. po III RUND.
|
MIEJSCE PO III RUNDZIE
|
||||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
|||||||||
1 |
CUDZYNOWICE
|
89
|
63
|
152
|
92
|
81
|
173
|
325
|
92
|
56
|
148
|
473
|
1
|
|
2 |
GORZKÓW
|
36
|
74
|
110
|
30
|
77
|
107
|
217
|
16
|
82
|
96
|
313
|
2
|
|
3 |
DOBIESŁAWICE
|
36
|
15
|
51
|
43
|
8
|
51
|
102
|
60
|
10
|
70
|
172
|
3
|
|
4 |
SP3
|
25
|
0
|
25
|
23
|
13
|
36
|
61
|
23
|
35
|
58
|
119
|
4
|
|
5 |
KRZCZONÓW
|
14
|
35
|
49
|
9
|
28
|
37
|
86
|
5
|
27
|
32
|
118
|
5
|
|
6 |
SKALBMIERZ
|
39
|
5
|
44
|
34
|
3
|
37
|
81
|
28
|
0
|
28
|
109
|
6
|
|
7 |
ZIĘBLICE
|
0
|
0
|
0
|
0
|
28
|
28
|
28
|
0
|
35
|
0
|
63
|
7
|
|
8 |
KAMIEŃCZYCE
|
0
|
32
|
32
|
3
|
23
|
26
|
58
|
0
|
0
|
0
|
58
|
8
|
|
9 |
TOPOLA
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5
|
9
|
Gimnazjum
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUNDACH
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUNDZIE
|
||||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
CZYŻOWICE
|
52
|
52
|
104
|
45
|
52
|
97
|
201
|
50
|
48
|
299
|
1
|
|
2
|
WIELGUS
|
29
|
15
|
44
|
43
|
27
|
70
|
114
|
38
|
33
|
185
|
2
|
|
3
|
SKALBMIERZ
|
13
|
3
|
16
|
5
|
3
|
8
|
24
|
15
|
6
|
45
|
3
|
|
4
|
KW
|
0
|
13
|
13
|
0
|
11
|
11
|
24
|
5
|
9
|
38
|
4
|
|
5
|
TOPOLA
|
12
|
0
|
12
|
8
|
0
|
8
|
20
|
5
|
0
|
25
|
5
|
Szkoły Ponadgimnazjalne
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUNDACH
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUNDZIE
|
||||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
ZSZ ODONÓW
|
42
|
52
|
94
|
30
|
52
|
82
|
176
|
33
|
45
|
254
|
1
|
|
2
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
45
|
26
|
71
|
52
|
30
|
82
|
153
|
49
|
41
|
243
|
2
|
|
3
|
LO KW
|
10
|
21
|
31
|
3
|
22
|
25
|
56
|
8
|
22
|
86
|
3
|
|
4
|
ZDZ KW
|
17
|
0
|
17
|
25
|
0
|
25
|
42
|
30
|
0
|
72
|
4
|