ROLMET



ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI
 

 



 

II MIEJSCE


BEST BRUK  

 

 


III  MIEJSCE                   IV MIEJSCE
  NA BANI                                 RACŁAWICE 

       

ZAPRASZAMY WYRÓŻNIONYCH ZAWODNIKÓW PO ODBIÓR NAGRÓD INDYWIDUALNYCH
PODCZAS CEREMONI ZAKOŃCZENIA PUCHARU ORAZ  III i IV lIGI

Najlepszy Bramkarz III Liga – Niemiec Kamil /Na Bani/
 
Król Strzelców III Liga – Nowak Przemysław /Na Bani/
 
Najlepszy Zawodnik III Liga:
Twardowski Michał/Racławice/
Szczepanik Paweł/Presto Team/
Zaleśny Arkadiusz/Metalika Piotrowice/
Szlęk Tomasz/Wojciechów /
Fakowski Przemysław/Wolni Strzelcy/
Kwiecień Paweł  /K2Krepice Kobylniki/
Franasik Emanuel/Wisła Opatowiec II/
Kowalski Michał  / Nabite Kabanosy/
Zelga Adrian/Demotywatorzy/
Zapiór Tomek  /Chamex/
Stankiewicz Mateusz/Lewart Bejsce II/
 
Najlepszy Bramkarz IV Liga – Kusak Piotr /Przyjaciele/
 
Król Strzelców IV Liga – Gądek Łukasz /Przyjaciele/
 
Najlepszy Zawodnik IV Liga
Włodarczyk Karol  /Konder/
Nowak Kamil /Przyjaciele/
Gajda Krystian  /KF Czyżowice/
Mackowski Piotr  /Shot Gun/
Mandecki Paweł  /Straż Sędziszowice/
Zagrodnik Mateusz  /Grzmot/
Wajda Tomasz  /Rosiejów nad Stawem II/
Jach Bartosz  /KS Bocian/
Niedźwiedź Adrian  /Spartakus Krzczonów/
 

I LIGA

NOWY MISTRZ PLF 2016/17

      WISŁA KR-GAZ OPATOWIEC
GRATULUJEMY!!!

Kolejny niesamowity i wyjątkowy finał za nami. W II Lidze mogliśmy oglądąć przedsmak tego co zobaczymy w finale I Ligi.

 

GLOBAL SYSTEM - GLADIATOR KRZCZONÓW 7 : 6
emocje do samego końca i prowadzenie które zmieniało się do ostatnich minut meczu.
Nowy Mistrz II Ligi GLOBAL SYSTEM awansoawał do
I LIGI !!! 

 

 

 

Prawdziwe i niepowtarzalne emocje czekały na wszystkich
w FINALE I LIGI
w regulaminowym czasie 3:3 ale niesamowita seria rzutów karnych zapisze się w naszej historii 10 : 9 dla WISŁY KR-GAS OPATOWIEC i Mamy Kolejnego Mistrza PLF. Największym przegranym niestety ROLMET Kazimierza Wielka, który przegrał w całym sezonie tylko ten mecz i to po rzutach karnych !!!

 

III MIEJSCE                        I LIGA                     IV MIEJSCE         
               CAFFARO                                             SPÓŁDZIELNIA SIELEC          

  5 : 3 

    II LIGA  

II MIEJSCE                   III MIEJSCE             IV MIEJSCE

               GLADIATOR           NAPRZÓD SKALBMIERZ               KORYTO        
     

Mistrz III LIgi                       Mistrz IV Ligi

AKTUALIZACJA 30.03.2017

TERMINARZ OSTATECZNY
 
PIĄTEK 05.04.2017
1
EUFORIA - RACŁAWICE  / BARAŻ DO II LIGI/
B
1940 – 2035

NAGRODY W LOSOWANIU DLA KIBICÓW UFUNDOWALI
        

Nagrody do Losowania:
Fundator Nagrody
Nagroda
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na Basen
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na Basen
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na Basen
Rolmet
Przegląd rejestracyjny
Lacon
Voucher
Dwór w Odonowie
Voucher
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na siłownie
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na siłownie
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na siłownie

 

ZAPRASZAMY WYRÓŻNIONYCH ZAWODNIKÓW PO ODBIÓR NAGRÓD INDYWIDUALNYCH
PODCZAS CEREMONI ZAKOŃCZENIA I i II lIGI

Król Strzelców I Liga    Klepacz Patryk /Caffaro/

Król  Bramkarzy I Liga    Michał Ciesielski /Caffaro/ - Przepraszamy za pomyłkę.

Najlepszy Bramkarz
Krystian Orzechowski /Rolmet/
Michał Iliński /Wisła Opatowiec/
 Artur Banaszek / Spółdzielnia Sielec/
 
Najlepszy Zawodnik  I Ligi
Grzesiak Tomasz  /Rolmet/
Banaszek Robert    /Spółdzielnia Sielec/
Gwóźdź Dawid     /Tank Chem/
Wołowski Mateusz  /Rafis/
Bartosik Jakub     /Best  Bruk/
Piotrowski Piotr         /Pływalnia Kos/
Galmento Maciej          /Wisła Opatowiec/
Kaźmierczyk Patryk      /Rosiejów nad Stawem/
Wieczorek Damian      /Szybcy i Wściekli/
Badzioch Piotr    / Rachwałowianka/

Król Strzelców II Liga  Wrzesień Miłosz /Koryto/

Król Bramkarzy II Liga  Marcin Adamus /Naprzód Skalbmierz/

Najlepszy Bramkarz II Liga
Gracjan Chumikowski /FC Koryto/
Michał Cieśniarski /Global System/
 
Najlepszy Zawodnik II Ligi
Kowalski Grzegorz /Królewscy
Przebieracz Hubert /Global System/
Nowak Adrian /Naprzód Skalbmierz/
Sala Jakub /Gladiator/
Iwański Dominik /Lewart Kręgielnia Busko/
Paczkowski Adam  /Euforia/
Niedźwiedź Arkadiusz  /Zorza Mikołajów/
Turek Grzegorz  /Kilo Wiejskiej/
Pobiega Mateusz  /Drink Team/
Góra Maciej  /Pol-Com Witowianka/
Czerwiec Marcin  /Edihaft Bielecki/

 

UWAGA PUCHAR LIGI !!!

Lista do Pucharu Ligi zamknięta.           wyniki zobacz więcej >>>

UWAGA ORGANIZATOR WPROWADZA
OD DNIA 23.01.2017
NAGRODY SPECJALNE DLA MVP KOLEJKI
DLA NASZYM ZDANIEM NAJLEPSZYCH NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYCH ZAWODNIKÓW KOLEJKI.

W POSTACI GRATISOWEGO JEDNORAZOWEGO WEJŚCIA NA BASEN Z SAUNĄ DLA DWÓCH OSÓB !!!
DO WYKORZYSTANIA W CIĄGU MIESIĄCA OD DNIA OGLOSZENIA ZA OKAZANIEM KARNETU POWIATOWEJ LIGI FUTSALU
W KAZDY PIĄTEK LUB SOBOTĘ OD 18:00 DO 21:00

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 05.03.2017 !!!

NOWAK PRZEMYSŁAW /NA BANI/

MADEJSKI PIOTR /WISŁA/

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 20.02.2017 !!!  

NIEDŹWIEDŹ DOMINIK /LEWART II/

GĄDEK ŁUKASZ /PRZYJACIELE/

 

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 13.02.2017 !!!  

GWÓŹDŹ DAWID /TANK CHEM/
WĄŻ MATEUSZ /ROLMET/
KWASIŃSKI OSKAR /NABITE KABANOSY/

 

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 30.01.2017 !!!  

GWÓŹDŹ DAWID /TANK CHEM/

ANDRZEJ MUSIAŁ /GLOBAL SYSTEM/

MIELNIK MATEUSZ  /PRESTO TEAM/

MYSTEK RYSZARD /ZORZA/

 

 

 

 

NAGRODA DLA MVP  KOLEJKI  23.01.2017 !!!  

WOŁOWSKI MATEUSZ /RAFIS/

SZCZEPANIK PAWEŁ /PRESTO TEAM/

FETELA TOMASZ /GLADIATOR/

OPAŁKA BARTOSZ /BEST-BRUK/

NAJLEPSZA OBRONA

 

 

 

 

LIGA MECZ KOLEJKI  
I PRZYJACIELE - NA BANI 5 : 5  k: 2: 3
III i IV    
     
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
  CAFFARO - BEST BRUK 4 : 4  k: 0: 2
     
  BRAMKA KOLEJKI  
  NOWAK ADRIAN /NAPRZÓD SKALBMIERZ/  
  STRZELCY  KOLEJKI   
MAJCHERCZYK MATEUSZ /ROLMET/ 4 BRAMKI
BUBA KAMIL /KS BOCIAN/ 4 BRAMKI
WAJDA TOMASZ /ROSIEJÓW II / 4 BRAMKI
ZAGRODNIK MATEUSZ /GRZMOT / 4 BRAMKI
BŹDZIUŁA KRZYSZTOF /BEST BRUK/ 4 BRAMKI
NOWAK PRZEMYSŁAW /NA BANI/ 3 BRAMKI
GZYL ARTUR /NA BANI/ 3 BRAMKI
SODO MARCIN /ROSIEJÓW II/ 3 BRAMKI
PIERON SEWERYN /ROSIEJÓW II/ 3 BRAMKI
BIAŁY MICHAŁ /ROSIEJÓW II/ 3 BRAMKI
KŁODA KAMIL /BEST BRUK/ 3 BRAMKI
KWIECIEŃ SZYMON /BEST BRUK/ 3 BRAMKI
TWARDOWSKI MICHAŁ /RACŁAWICE/ 3 BRAMKI
ZAWODNICY  KOLEJKI   

CICHY DAMIAN /KORYTO/

BARTOSIK KAROL /KONDRER/

KUSAK MICHAŁ /PRZYJACIELE/

NOWAK PRZEMYSŁAW /GLADIATOR/

NOWAK PRZEMYSŁAW /NA BANI/

FILIPCZAK KRZYSZTOF /ROLMET/

BARAN ŁUKASZ / DRINK TEAM/

SOBCZYK DOMINIK /SPÓŁDZIELNIA/

MADEJSKI PIOTR /WISŁA/

KLEPACZ PATRYK /CAFFARO/

BUBA KAMIL /KS BOCIAN/

 

 
KARY
  • WYKLUCZENIE Z DALSZYCH ROZGRYWEK ZAWODNIKÓW /ZA NIESPORTOWE I KARYGODNE ZACHOWANIE/
    - MORSZTYN ADRIAN /NABITE KABANOSY/
    - SARNA DOMINIK /RACŁAWICE/
    - STOKŁOSA KRZYSZTOF /GLADIATOR/
RELACJA VIDEO !!!

Kolejki I i II 20.11.2016 >>>>

Kolejka II i III 27.11.2016 cz.1>>>>

Kolejka II i III 27.11.2016 cz.2>>>>

Kolejka III 04.12.2016>>>>


Kolejka IV 04.12.2016>>>>


Kolejka IV 11.12.2016>>>
>


Kolejka V 18.12.2016>>>>

Kolejka VI 08.01.2017>>>>


Kolejka VII 15.01.2017>>>


Kolejka VIII 22.01.2017>>>


Kolejka IX 29.01.2017>>>>


Kolejka X 05.02.2017>>>>


Kolejka XI 12.02.2017>>>>


Kolejka XII 19.02.2017>>>>

Puchar, Play Off 26.02.2017>>>>

Play Off 05.03.2017>>>>

Finał I i II Ligi 12.03.2017>>>>

Finał Pucharu  19.03.2017>>>>

   

 

 

 

 

Uwaga !!!

Mamy zwycięzcę

Zaproszenie dla 5-ciu osób na weekend !!!

wygrała Koleżanka Kasia !!!

Gratulujemy
Nagrodę ufundował
Klub UNDERGROUND Paśmiechy

 

 

 

 

 

Oświadczenie zawodnika niepełnoletniego tu pobierz >>>

 

UWAGA !!!

W TYM  SEZONIE KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY NIE DOKONA UBEZPIECZENIA DRUŻYN PZU NW SPORT Z POWODU ZBYT MAŁEJ
LICZBY CHĘTNYCH

 Przypominam, iż zgodnie z regulaminem każda drużyna powinna posiadać ubezpieczenie
sportowe np. na wypadek kontuzji, w związku z tym organizator nie ponosi odpowiedzialności w tym zakresie.
DRUŻYNOM KTÓRE DOKONAŁY WPŁAT PIENIĄDZE ZOSTANĄ ZWRÓCONE !!!

 

ROLMET ZDOBYWCĄ SUPERP PUCHARU 2015/16

  
ROLMET - RAFIS
10 : 4

13.11.2016 odbyło się zakończenie Powiatowej Ligi na Orliku 2016
z udziałem V-ce Starosty Powiatu Kazimierskiego Michała Buckiego

 
 
WPISOWE DO LIGI NALEŻY DOKONAĆ PRZED
ROZEGRANIEM PIERWSZEGO MECZU!

1.  Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
2.  Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  950zł, II Liga  850, III i IV Liga 800 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych

na adres:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
LOSOWANIE
 
I LIGA  /OSTRATECZNY Skład I LigiI
  1. CAFFARO
  2. ROLMET
  3. WISŁA OPATOPWIEC
  4. RACHWAŁOWIANKA
  5. ROSIEJÓW NAD STAWEM 
  6. SPÓŁDZIELNIA SIELEC
  7. SZYBCY I WŚCIEKLI
  8.  
  9. RAFIS
  10. PŁYWALNIA KOS
  11. BEST BRUK
  12. TANK CHEM PRZEMYKÓW

II LIGA   /OSTRATECZNY Skład Ligi/

  1. GLADIATOR
  2. SHOT WITOWIANKA
  3. GLOBAL SYSTEM
  4. KILO WIEJSKIEJ
  5. LEWART BEJSCE
  6. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  7. EDIHAFT BIELECKI
  8. KORYTO
  9. ZORZA MIKOŁAJÓW
  10. EUFORIA
  11. DRINK TEAM
  12. KRÓLEWSCY

III LIGA /OSTRATECZNY Skład Ligi/

  1. NA BANI
  2. RACŁAWICE 
  3. WOJCIECHÓW
  4. NABITE KABANOSY
  5. WOLNI STRZELCY
  6. DEMOTYWATORZ 
  7. PRESTO TEAM
  8. METALIKA PIOTROWICE
  9. LEWART II
  10. CHAMEX
  11. WISŁA II
  12. K2 KRĘPICE KOBYLNIKI

IV LIGA - /OSTRATECZNY Skład Ligi/

  1. ROSIEJÓW II
  2. STRAŻ SĘDZISZOWICE
  3. SHOT GUN
  4. GRZMOT
  5. PRZYJACIELE
  6. CZYŻOWIANKA CZYŻOWICE
  7. KONDER
  8. FC BOCIANY
  9. SPARTAKUS KRZCZONÓW
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji

Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
 
Ostateczne składanie list do 25.10.2016 /wtorek/
 
II spotkanie - losowanie
17.10.2016 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS

    Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/- ostateczne składanie list do 25.10.2016 /wtorek/
 
 
Planowane rozpoczęcie Ligi 12-13.11.2016r.
 

Zasady nie ulaegają zmianie

·  Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej  Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
·  Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
·   Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
·   Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/
 
Prawo do gry w I Lidze mają

1. POLONIA SĘDZISZOWICE

2. ROLMET

3. WISŁA OPATOPWIEC

4. PŁYWALNIA KOS

5. RAFIS

6. MARSYLIA

7. TANK CHEM PRZEMYKÓW

8. BEST BRUK

9. SPÓŁDZIELNIA SIELEC

10. SZYBCY I WŚCIEKLI

11. RACHWAŁOWIANKA

12. CAFFARO

Prawo do gry w II Lidze mają

1. DAREMNY TRUD

2. KORYTO

3. SHOT WITOWIANKA

4. SCORPION SKALBMIERZ

5. ZŁOTY TEAM

6. ZORZA MIKOŁAJÓW

7. GLADIATOR

8. TOPOLA

9. KILO WIEJSKIEJ

10. MŁODE WILKI

11. LEWART BEJSCE

12. DRINK TEAM
Prawo do gry w III Lidze mają

1. NAPRZÓD SKALBMIERZ

2. FARMACJA

3. EDIHAFT BIELECKI

4. MEBLODAR

5. PRESTO

6. METALIKA PIOTROWICE

7. WOLNI STRZELCY

8. RACŁAWICE

9. WOJCIECHÓW

10. ROSIEJÓW NAD STAWEM

11. ŚMIŁOWICE

12. NIECIECZA

Prawo do gry w IV Lidze mają

1.WISŁA OPATOWIEC II

2. LSD DOBIESŁAIWCWE

3. NIEPOZORNI

4. HOLI SOULS

5. NABITE KABANOSY

6. MKS WŁOSTOWIANKA

7. BEST BRUK II

8. LEWART BEJSCE II

9. DEMOTYWATORZY

10. STRAŻ SĘDZISZOWICE

11. K2 KRĘPICE KOBYLNIKI

12. LACON TEAM


WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!