Oświadczenie zawodnika tu pobierz >>>>

 

UWAGA PUCHAR LIGI !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 14.01.2018 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 14.01.2018 /NIEDZIELA/ GODZINA 19:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI STYCZNIA 2018

  1. CIŚNIENIENIOWCY
  2. PŁYWALNIA KOS
  3. ROLMET
  4. U 21
  5. ZŁOTY TEAM
  6. SĘDZISZOWICE
  7. TANK CHEM PRZEMYKÓW
  8. TAJFUN CIESZKOWY
  9. SIELEC TEAM
  10. METALIKA PIOTROWICE
  11. FC KORYTO
  12. OUTSIDERZY
  13. NA BANI
  14. LEWART II
  15. WŁOSTOWIANKA
  16. GLADIATIOR I
  17. GLADIATOR II
  18. SHOT GUN
  19. KS KRÓLEWSCY
  20. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  21. SPARTA JUNIORZY
  22. RACŁAWICE
  23. JASKÓŁKI
  24. DROŻEJOWICE
  25. CAFFARO JUNIORZY
  26. POL-COM WITOWIANKA
  27. WOJCIECHÓW
  28. FC ZMORA
  29. WOLNI STRZELCY
  30. ROSIEJÓW I
  31. ROSIEJÓW II
  32. ZORZA MIKOŁAJÓW
  MECZ KOLEJKI  
I BEST-BRUK - TANK CHEM 0 : 2
II  -  :
III  -  :
     
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
I WISŁA - U-21 0 : 16 
II SPARTA JUNIORZY - POL-COM 5 : 6 
  BRAMKA KOLEJKI  
 

KĄDZIELSKI MATEUSZ /KRÓLEWSCY/

 
  BRAMKARZ KOLEJKI  
  GAIK MICHAŁ /PŁYWALNIA KOS /  
     
  STRZELCY  KOLEJKI   

MUSIAŁ ANDRZEJ /U21/

PIOTROWSKI PIOTR /PŁYWALNIA KOS/

PRZEBIERACZ HUBERT /U21/

NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ /ZORZA/

NOWAK DAWID /ZORZA/

ZIĘTARA MICHAŁ /ROLMET/

KADZIELSKI MATEUSZ /KRÓLEWSCY/

ŁAKOTA ŁUKASZ /CAFFARO/

NOWAK DANIEL /U 21/

6 BRAMEK

5 BRAMEK

4 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

PIOTR PIOTROWSKI /PŁYWALNIA KOS/

MUSIAŁ ANDRZEJ /U-21/

KĄDZIELSKI MATEUSZ /KRÓLEWSCY/

GWÓŹDŹ DAWID /TANK CHEM/

ŁAKOTA ŁUKASZ /CAFFARO/

GĄDEK ŁUKSZ /RACŁAWICE/

ZIĘTARA MICHAŁ /ROLMET/

KARY

CZERWONA KARTKA MOLĘDA GRZEGORZ /GLADIATOR II/ - KARA FINANSOWA, KARA MECZU,

TERMINARZ             Aktualizacja 17.01.2018 Uwaga zmiany.

Zmiany do środy godz. 11:00!!!

TERMINARZ V KOLEJKA

SOBOTA 20.01.2018 terminarz ostateczny

 

     

 

 

IV

1419 – 1504

 

 

IV

1511 – 1556

 

 

III

1603 – 1648

1

GRANDA - ROSIEJÓW II (5)*

III

1655 – 1740

2

SHOT GUN - LEWART BEJSCE (7)

II

1747 – 1832

3

TAJFUN CIESZKOWY - PRETEKST PUB (5)

III

1839 – 1924

4

KORYTO - WOLNI STRZELCY (7)

II

1931 – 2016

5 K2 - METALIKA (5)* III 2023 – 2108
6 JASKÓŁKI - LEWART II (6) III 2115 – 2200

TERMINARZ VIII KOLEJKA

NIEDZIELA 21.01.2018 terminarz ostateczny

1

POL-COM - EDIHAFT BIELECKI (7)

II

1327 – 1412

2

CZARNOCIN - LEWART (6)

II

1419 – 1504

3

NA BANI - NAPRZÓD SKALBMIERZ (6)

II

1511 – 1556

4

ZORZA - GLADIATOR (7)

II

1603 – 1648

5

RACHWAŁOWIANKA - ROLMET (8)

I

1655 – 1740

6

RACŁAWICE - WISŁA (8)

I

1747 – 1832

7

BEST-BRUK - KRÓLEWSCY (8)

I

1839 – 1924

8

PŁYWALNIA KOS - RAFIS (8)

I

1931 – 2016

9

U-21 -CAFFARO (8)

I

2023 – 2108

10 TANK-CHEM - ROSIEJÓW (8)  I 2115 – 2200

 

PIĄTEK 26.01.2018

1 GLADIATOR II  - CIŚNIENIOWCY (13) P 1931 – 2016
2 BEST-BRUK - SPARTA JUNIORZY (12) P 2023 – 2108
3  ZŁOTY TEAM - GRANDA (14) P 2115 – 2200

TERMINARZ V KOLEJKA

SOBOTA 27.01.2018

1

FC ZMORA - SĘDZISZOWICE (6) IV 1327 – 1412

2

KILO WIEJSKIEJ - ROSIEJÓW II (6)

III

1419 – 1504

3

METALIKA - TAJFUN (6)

III

1511 – 1556

4

CAFFARO JUNIORZY - SPEC-BUD (6)

IV

1603 – 1648

5

NA BANI - SHOT GUN (8)

III

1655 – 1740

6

NAPRZÓD - CZARNOCIN (8) 

II

1747 – 1832

7

EDIHAFT BIELECKI - KORYTO (6) /ZALEGŁY/

II

1839 – 1924

8

DROŻEJOWICE - SIELEC TEAM (6)

IV

1931 – 2016

9 PRETEKST PUB - GRANDA (6) III 2023 – 2108

TERMINARZ VIII KOLEJKA

NIEDZIELA 28.01.2018

1

SPARTA JUNIORZY -EDICHAFT BIELECKI (8)

II

1327 – 1412

2

LEWART II - KILO WIEJSKIEJ (7)

III

1419 – 1504

3

OUTSAIDERZY - CIŚNIENIOPWCY (6)*

IV

1511 – 1556

4

ZŁOTY TEAM - K2 (6)*

III

1603 – 1648

5

WOLNI STRZELCY - POL-COM WITOWIANKA (8) 

II

1655 – 1740

6

GLADIATOR - KORYTO (8)

II

1747 – 1832

7

LEWART - ZORZA (8)

II

1839 – 1924

8

CZARNOCIN - NA BANI (7)

II

1931 – 2016

9

DAREMNY TRUD - WOJCIECHÓW (6)

III

2023 – 2108

TERMINARZ VII KOLEJKA

PIĄTEK 02.02.2018

1 GLADIATOR I - OUTSIDERZY (11) P 1931 – 2016
2  - P 2023 – 2108
3  -  P 2115 – 2200

 

SOBOTA 03.02.2018

1

ROSIEJÓW II - PRETEKST PUB (7) III 1327 – 1412

2

GRANDA - METALIKA (7)

III

1419 – 1504

3

K2 - DAREMNY TRUD (7)

III

1511 – 1556

4

ZŁOTY TEAM - TAJFUN   (7)

III

1603 – 1648

5

JASKÓŁKI - WOJCIECHÓW (7)

III

1655 – 1740

6

 

III

1747 – 1832

7

CZARNOCIN - SPARTA JUNIORZY (9)

II

1839 – 1924

8

POL-COM - GLADIATOR (9)

II

1931 – 2016

9 ZORZA - NA BANI (9) II 2023 – 2108

TERMINARZ IX KOLEJKA

NIEDZIELA 04.02.2018

1

EDICHAFT BIELECKI - WOLNI STRZELCY (9)

II

1327 – 1412

2

KORYTO - LEWART (9)

II

1419 – 1504

3

SHOT GUN - NAPRZÓD SKALBMIERZ (9)

II

1511 – 1556

4

KRÓLEWSCY - TANK CHEM (9)

I

1603 – 1648

5

RAFIS - BEST-BRUK (9) 

I

1655 – 1740

6

CAFFARO - RACŁAWICE (9)

I

1747 – 1832

7

ROSIEJÓW - U-21 (9)

I

1839 – 1924

8

PŁYWALNIA KOS - RACHWAŁOWIANKA (9)

I

1931 – 2016

9

WISŁA - ROLMET (9)

I

2023 – 2108

 

ROZPOCZĘCIE LIGI /NIEDZIELA/ 12.11.2017

WISŁA OPATOWIEC - ROLMET 2 : 0

 

W niedzielę 12.11.2017 miała miejsce Inauguracja Jubileuszowego sezonu Powiatowej Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej. Największą tego typu imprezę w naszym regionie uroczyście otworzył Starosta Powiatu Kazimierza Wielka Jan Nowak. Podczas uroczystości wręczone zostały puchary i dyplomy dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach powiatowej Ligi Orlik 2017. W tym roku w  PLF 2017/18 rywalizować będzie 46 zespołów podzielonych na 4 ligi. Tytułu Mistrza broni drużyna WISŁY Opatowiec. Jak co roku mecze rozgrwane będą w każdy weekend w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego przy ul. T. Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania na żywo zmagań wszystkich drużyn bądź śledzenie rywalizacji na stronie www.kazimierzakos.pl

UWAGA !!!
ważne zmiany w Regulaminie PLF 2017/18

  • wyznaczona została strefa zmian - zmiany poza wyznaczoną strefą będa karane żółtą kartką 
  • wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.
  • wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
  • pozostałe zasady pozostaja bez zmian

 

 

UWAGA !!!
Ostateczny termin składania kompletnych  list 30.10.2017!!!

Listy drużyn:
W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI/ nazwisko, imię, data urodzenia, adres/ ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI /na czerwono/

 

Wyniki Losowania Lig

I Liga

  1. Racławice
  2. Rolmet
  3. Pływalnia KOS
  4. Best Bruk
  5. Królewscy
  6. Rafis
  7. Rachwałowianka
  8. Wisła Opatowiec
  9. Caffaro
  10. Rosiejów Nad Stawem
  11. Global System
  12. Tank Chem Przemyków

II Liga

  1. Gladiator
  2. Lewart Bejsce
  3. Na Bani
  4. Naprzód Skalbmierz
  5. Czarnocin
  6. Shot Gun
  7. Zorza Mikołajów
  8. Koryto
  9. Pol-Com
  10. Edihaft
  11. Wolni strzelcy
  12. Sparta Juniorzy

III Liga

  1. Złoty Team
  2. Daremny Trud
  3. Jaskółki
  4. Lewart II
  5. Wojciechów
  6. K2
  7. Tajfun Cieszkowy
  8. Granda
  9. Rosiejów nad Stawem II
  10. Nabite?
  11. Metalika Piotrowice
  12. Kilo Wiejskiej

IV Liga

  1. Drożejowice
  2. Outsiderzy
  3. Caffaro Juniorzy
  4. Spec-Bud
  5. Ciśnieniowcy
  6. Sielec Team
  7. Gladiator II
  8. Sędziszowice
  9. Włostowianka
  10. Team Spirit

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 23.10.2017 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 12.11.2017r.
Zasady nie ulaegają zmianie

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/
wkrótce więcej informacji ....