Uwaga!!!

W związku z nowymi przepisami RODO zawodnicy którzy nie dostarczą kompletnego oświadczenia załączonego poniżej ich  dane, wizerunek nie będzie umieszczany w tabelach, listach i klasyfikacji strzelców.
Kapitan drużyny zobowiązany jest o dostarczenie kompletnych oświadczeń zawodników którzy chcą aby ich dane, wizerunek był umieszczony na stronie KOS.

Oświadczenie zawodników >>>> /obowiązkowe dla każdego zawodnika RODO/

hgdshgWISŁA OPATOWIEC

ZDOBYWCĄ SUPER PUCHARU 

2017/18

WISŁA OPATOWIEC
Klepacz P. 4, Bizoń G. 2

6:4 TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 3, Mocherek T. 1

4

1

23
567

W ZWIĄZKU Z LICZNYMI PROBLEMAMI Z USTALENIEM TERMINARZA
ZMIANY DO ŚRODY GODZ. 11:00
PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU Z DRUŻYNĄ PRZECIWNĄ.
BARDZO PROSIMY O DOSTOSOWANIE SIĘ DO USTALONEGO TERMINARZA BĄDŹ  ZGŁASZANIE ZMIAN MIN. TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ.

Aktualizacja  14.11.2018

SHOT GUN - ZŁOTY TEAM (1) - przełożony

TERMINARZ II KOLEJKA 

SOBOTA 24.11.2018
1 DRAPIEŻNE KOTY - DROŻEJOWICE (2) III

1327 – 1412

2

EDIHAFT - KILO WIEJSKIEJ (2)

III

1419 – 1504

3

SPEC BUD - SĘDZISZOWICE* (2)

III

1511 – 1556

4

METALIKA PIOTROWICE* - SPARTANIE (2)

III

1603 – 1648

5

ZORZA MIKOŁAJÓW* - NITRO MK WITOWIANKA (2)

II

1655 – 1740

6

 TAJFUN CIESZKOWY - KULIŚ TEAM* (2)

III

1747 – 1832

7

LEWART II - WILD TEAM* (2)

III

1839 – 1924

8

PRZYJACIELE - KORYTO* (2)

II

1931 – 2016

9

CIŚNIENIOWCY - GLADIATOR (2)

II

2023 – 2108

       

 

NIEDZIELA 25.11.2018

1

COŚ POSZŁO NIE TAK* - DZIAŁOSZYCE KOMODA SMAKU (2)  IV

1327 – 1412

2

KOJOT MIECHÓW - SHOT GUN (2)

II

1419 – 1504

3

NAPRZÓD SKALBMIERZ - LEWART BEJSCE* (2)

II

1511 – 1556

4

ZŁOTY TEAM - EUFORIA CZARNOCIN (2)

II

1603 – 1648

5

RACHWAŁOWIANKA - ROSIEJÓW NAD STAWEM (2)

I

1655 – 1740

6

KRÓLEWSCY - WISŁA (2)

I

1747 – 1832

7

PŁYWALNIA KOS* - RAFIS (2)

I

1839 – 1924

  OFICJALNE ROZPOCZĘCIE SEZONU,
ZAKOŃCZENIE LIGI NA ORLIU
WRĘCZENIE DYPLOMÓW
   

8

PROMIL - BEST BRUK (2)

I

1931 – 2016

9

NA BANI - TANK CHEM (2)

I

2023 – 2108

TERMINARZ III KOLEJKA  

SOBOTA 01.12.2018
 KROKODYLKI - SIELEC TEAM (2)  IV 

1327 – 1412

2

CHAOS TEAM - FINO WINAO (2)

IV

1419 – 1504

3

WŁOSTOWIANKA - DANROB (2)

IV

1511 – 1556

4

TETRYCY* - CZYŻOWICE (2)

IV

1603 – 1648

5

DROŻEJOWICE - SPEC BUD (3)

III

1655 – 1740

6

SĘDZISZOWICE - LEWART II (3)

III

1747 – 1832

7

WILD TEAM - KULIŚ TEAM (3)

III

1839 – 1924

8

KORYTO - NAPRZÓD (3)

II

1931 – 2016

9

EUFORIA CZARNOCIN - KOJOT MIECHÓW (3)

II

2023 – 2108

       

 

NIEDZIELA 02.12.2018

1

 SHOT GUN - ZORZA MIKOŁAJÓW (3)  II

1327 – 1412

2

GLADIATOR - PRZYJACIELE (3)

II

1419 – 1504

3

LEWART - ZŁOTY TEAM (3)

II

1511 – 1556

4

NITRO MK WITOWIANKA* - CIŚNIENIOWCY (3)

II

1603 – 1648

5

WISŁA - ROSIEJÓW NAD STAWEM (3)

I

1655 – 1740

6

BEST BRUK - RAFIS (3)

I

1747 – 1832

7

PŁYWALNIA KOS - ROLMET (3)

I

1839 – 1924

8

RACHWAŁOWIANKA - NA BANI (3)

I

1931 – 2016

9

TANK CHEM*  - PROMIL  (3)

I

2023 – 2108

 

SKŁAD LIG

I LIGA

  1. KRÓLEWSCY
  2. WISŁA OPATOWIEC
  3.  
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. BEST BRUK
  6. TANK CHEM
  7. RACHWAŁOWIANKA
  8. NA BANI
  9. U-21
  10. RAFIS
  11. ROLMET
  12. ROSIEJÓW NAD STAWEM

II LIGA 

  1. ZORZA MIKOŁAJÓW
  2. NITRO MK WITOWIANKA
  3. SHOT GUN
  4. EUFORIA CZARNOCIN
  5. LEWART
  6. KORYTO
  7. GLADIATOR
  8. PRZYJACIELE
  9. NAPRZÓD
  10. ZŁOTY TEAM
  11. KOJOT MIECHÓW
  12. CIŚNIENIOWCY

III LIGA 

  1. LEWART II
  2. WILD TEAM
  3. SĘDZISZOWICE
  4. DROŻEJOWICE
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. SPARTA JUNIORZY
  7. TAJFUN
  8. METALICA PIOTROWICE
  9. EDIHAFT
  10. DRAPIEŻNE KOTY
  11. SPEC-BUD
  12. KULIŚ TEAM

IV LIGA 

  1. CHAOS TEAM
  2. FINO WINO WIŚLICA
  3. DZIAŁOSZYCE
  4. SIELEC TEAM
  5. CZYŻOWICE
  6. DANROB
  7. TYPIARZE
  8. WŁOSTOWIANKA
  9. TETRYCY
  10. KROKODYLKI
  11. COŚ POSZŁO NIE TAK

 

PROPONOWANE ZMIANY W REGULAMINIE

Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości:

I Liga  1100zł, II Liga  1000, III i IV Liga 950 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych. Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.

pkt. 3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy

pkt 12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2018 w lidze. NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych

pkt 13. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie?

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 22.10.2018 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS


 

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 18.11.2018r.

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/

Ewentualne zmiany zasad na spotkaniu.


wkrótce więcej informacji ....