logo 1 big

Uwaga!!!

W związku z nowymi przepisami RODO zawodnicy którzy nie dostarczą kompletnego oświadczenia załączonego poniżej ich  dane, wizerunek nie będzie umieszczany w tabelach, listach i klasyfikacji strzelców.
Kapitan drużyny zobowiązany jest o dostarczenie kompletnych oświadczeń zawodników którzy chcą aby ich dane, wizerunek był umieszczony na stronie KOS.

Oświadczenie zawodników >>>> /obowiązkowe dla każdego zawodnika RODO/

Aktualizacja  05.12.2018

 MECZ KOLEJKI 
I PROMIL -TANK CHEM4 : 3
II KOJOT MIECHÓW - EUFORIA CZARNOCIN9 : 8
IV CHAOS TEAM - FINO WINO4 : 3
   
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
  WISŁA - ROSIEJÓW NAD STAWEM
0 : 8
 BRAMKA KOLEJKI 
  FILIPCZAK KRZYSZTOF /ROLMET/  
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I CIEŚNIARSKI MICHAŁ /PROMIL/  
II    
III    
IV    
 STRZELCY  KOLEJKI   
 

7 BRAMEK

7 BRAMEK

5 B

ZAWODNICY  KOLEJKI 

 

KARY

CZERWONA KARTKA - TRZASKA KRZYSZTOF /RACHWAŁOWIANKA  - KARA 2 MECZY NIESPORTOWE ZACHOWANIE
CZERWONA KARTKA - PODWÓRNY KAMIL /EDIHAFT/ - KARA FINANSOWA

 

TERMINARZ IV KOLEJKA 

SOBOTA 08.12.2018
1 KOMODA SMAKU - CHAOS TEAM (3) IV

1327 – 1412

2

SIELEC TEAM - COŚ POSZŁO NIE TAK* (3)

IV

1419 – 1504

3

CZYŻOWICE - KROKODYLKI (3)

IV

1511 – 1556

4

DANROB - BUD MAX (3)

IV

1603 – 1648

5

SPARTANIE - EDIHAFT (3)

III

1655 – 1740

6

 KILO WIEJSKIEJ* - DRAPIEŻNE KOTY (3)

III

1747 – 1832

7

ZORZA MIKOŁAJÓW* - EUFORIA CZARNOCIN (4)

II

1839 – 1924

8

NAPRZÓD - GLADIATOR* (4)

II

1931 – 2016

9

ZŁOTY TEAM* - KORYTO (4)

II

2023 – 2108

 

NIEDZIELA 09.12.2018

1

TAJFUN - METALIKA PIOTROWICE (3)  III

1327 – 1412

2

NITRO WITOWIANKA* - SHOT GUN (4)

II

1419 – 1504

3

KOJOT - LEWART BEJSCE (4)

II

1511 – 1556

4

CIŚNIENIOWCY - PRZYJACIELE (4)

II

1603 – 1648

5

NA BANI - ROSIEJÓW NAD STAWEM (4)

I

1655 – 1740

6

PŁYWALNIA KOS - KRÓLEWSCY* (4)

I

1747 – 1832

7

TANK CHEM - RAFIS (4)

I

1839 – 1924

8

PROMIL* - RACHWAŁOWIANKA (4)

I

1931 – 2016

9

ROLMET - BEST BRUK* (4)

I

2023 – 2108

 TERMINARZ IV KOLEJKA 

SOBOTA 15.12.2018
1  FINO WINO - DZIAŁOSZYCE (4) IV

1327 – 1412

2

TYPIARZE - WŁOSTOWIANKA (3)

IV

1419 – 1504

3

EDIHAFT - TAJFUN (4)

III

1511 – 1556

4

DRAPIEŻNE KOTY - SPARTA JUNIORZY (4)

III

1603 – 1648

5

METALIKA PIOTROWICE* - KULIŚ TEAM (4)

III

1655 – 1740

6

 SPEC BUD - KILO WIEJSKIEJ* (4)

III

1747 – 1832

7

WILD TEAM - SĘDZISZOWICE (4)

III

1839 – 1924

8 LEWART II - DROŻEJOWICE (4)

III

1931 – 2016

9

SHOT GUN - ZŁOTY TEAM (1) - zaległy

II

2023 – 2108

NIEDZIELA 16.12.2018
   KONCERT KOLEND I PASTORAŁEK  

1327 – 1412

 

TERMINARZ V KOLEJKA 

SOBOTA 22.12.2018
1 KROKODYLKI - DANROB (4) IV

1327 – 1412

2

CHAOS TEAM - SIELEC TEAM (4)

IV

1419 – 1504

3

COŚ POSZŁO NIE TAK - CZYŻOWICE (4)

IV

1511 – 1556

4

BUD MAX* - TYPIARZE (4)

IV

1603 – 1648

5

KILO WIEJSKIEJ - LEWART II (5)

III

1655 – 1740

6

DROŻEJOWICE - WILD TEAM (5)

III

1747 – 1832

7

SĘDZISZOWICE - KULIŚ TEAM (5)

III

1839 – 1924

8

CIŚNIENIOWCY - SHOT GUN (5)

II

1931 – 2016

9

LEWART - ZORZA MIKOŁAJÓW (5)                       

II

2023 – 2108

 

NIEDZIELA 23.12.2018

1

PRZYJACIELE - NAPRZÓD SKALBMIERZ (5)  II

1327 – 1412

2

GLADIATOR - ZŁOTY TEAM (5)

II

1419 – 1504

3

NITRO WITOWIANKA - EUFORIA CZARNOCIN (5)

II

1511 – 1556

4

KORYTO - KOJOT MIECHÓW (5)

II

1603 – 1648

5

TANK CHEM - ROLMET(5)

I

1655 – 1740

6

NA BANI - PROMIL (5)

I

1747 – 1832

7

PŁYWALNIA KOS - WISŁA (5)

I

1839 – 1924

8

RACHWAŁOWIANKA - RAFIS (5)

I

1931 – 2016

9

KRÓLEWSCY - BEST BRUK (5)

I

2023 – 2108

 

 

 

hgdshgWISŁA OPATOWIEC

ZDOBYWCĄ SUPER PUCHARU 

2017/18

WISŁA OPATOWIEC
Klepacz P. 4, Bizoń G. 2

6:4 TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 3, Mocherek T. 1

4

123
567

 

SKŁAD LIG

I LIGA

  1. KRÓLEWSCY
  2. WISŁA OPATOWIEC
  3.  
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. BEST BRUK
  6. TANK CHEM
  7. RACHWAŁOWIANKA
  8. NA BANI
  9. U-21
  10. RAFIS
  11. ROLMET
  12. ROSIEJÓW NAD STAWEM

II LIGA 

  1. ZORZA MIKOŁAJÓW
  2. NITRO MK WITOWIANKA
  3. SHOT GUN
  4. EUFORIA CZARNOCIN
  5. LEWART
  6. KORYTO
  7. GLADIATOR
  8. PRZYJACIELE
  9. NAPRZÓD
  10. ZŁOTY TEAM
  11. KOJOT MIECHÓW
  12. CIŚNIENIOWCY

III LIGA 

  1. LEWART II
  2. WILD TEAM
  3. SĘDZISZOWICE
  4. DROŻEJOWICE
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. SPARTA JUNIORZY
  7. TAJFUN
  8. METALICA PIOTROWICE
  9. EDIHAFT
  10. DRAPIEŻNE KOTY
  11. SPEC-BUD
  12. KULIŚ TEAM

IV LIGA 

  1. CHAOS TEAM
  2. FINO WINO WIŚLICA
  3. DZIAŁOSZYCE
  4. SIELEC TEAM
  5. CZYŻOWICE
  6. DANROB
  7. TYPIARZE
  8. WŁOSTOWIANKA
  9. BUD MAX
  10. KROKODYLKI
  11. COŚ POSZŁO NIE TAK

 

PROPONOWANE ZMIANY W REGULAMINIE

Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości:

I Liga  1100zł, II Liga  1000, III i IV Liga 950 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych. Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.

pkt. 3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy

pkt 12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2018 w lidze. NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych

pkt 13. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie?

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 22.10.2018 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS


Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 18.11.2018r.

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/

Ewentualne zmiany zasad na spotkaniu.


wkrótce więcej informacji ....