Skip to content
Jump to main navigation and login
Nav view search
Navigation
e-mail:
[email protected]
Search
Menu
Wiadomosci
Wyniki
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Drużyny
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Kalendarz
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Regulamin
Przepisy Gry
Król Strzelców
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Najlepsi strzelcy
VIDEO Bramki
I Kolejka 12.11.2017
I Kolejka 19.11.2017
II Kolejka 26.11.2017
III Kolejka 03.12.2017
IV Kolejka 09.12.2017
V Kolejka 17.12.2017
VI Kolejka 07.01.2018
VII Kolejka 14.01.2018
VIII Kolejka 21.01.2018
Kolejka 28.01.2018
IX Kilejka 04.02.2018
X Kolejka 11.02.2018
XI Kolejka 18.02.2018
PLF 2016/17
Puchar
Strona główna
Wiadmości
Galeria
Historia
RODO
Zamówienia publiczne - KOS
Deklaracja dostępności
Honorujemy karty
Baseny Mineralne
Aktualności
Baseny Odmładzające
Cennik
Atesty
Galeria
Strefa Klienta
Parking
Regulaminy
Hala sportowa
Aktualności - hala
Hala
Siłownia
Powiatowa Liga Futsalu
Historia PLF
Rajd Samochodów Terenowych
Bieg Szlakiem Megalitów
Akademia Piłkarska KOS
Orlik 2023
Cennik hala
Kryta Pływalnia
Aktualności - basen
Basen
Cennik
Maraton Pływacki
Kazimierska Liga Pływacka
Regulamin
Nauka pływania
Akademia Pływacka KOS
Sala zabaw "KOS"
Inne
Linki
Stara Strona KOS
Informacja Turystyczna
kazimierza.travel
Tabele
Lista zawodników
PLF 2017/18 III Liga
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Daremny Trud
Granda
Jaskółki
K2
Kilo Wiejskiej
Lewart II
Metalika RAD-TEL
Pretekst Pub
Rosiejów nad Stawem II
Tajfun
Wojciechów
Złoty Team
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
I Kolejka
II Kolejka
III Kolejka
IV Kolejka
IX Kolejka
V Kolejka
VI kolejka
VII Kolejka
VIII Kolejka
X Kolejka
XI Kolejka
Data
Szukaj
I Kolejka
18-11-2017
Daremny Trud
1 - 3
Metalika RAD-TEL
18-11-2017
Złoty Team
7 - 3
Kilo Wiejskiej
18-11-2017
K2
4 - 5
Tajfun
18-11-2017
Wojciechów
9 - 2
Granda
18-11-2017
Jaskółki
13 - 5
Pretekst Pub
18-11-2017
Lewart II
0 - 4
Rosiejów nad Stawem II
II Kolejka
02-12-2017
Kilo Wiejskiej
7 - 4
Tajfun
02-12-2017
Granda
0 - 3
K2
02-12-2017
Rosiejów nad Stawem II
0 - 5
Wojciechów
02-12-2017
Pretekst Pub
6 - 1
Lewart II
02-12-2017
Metalika RAD-TEL
5 - 7
Jaskółki
02-12-2017
Złoty Team
8 - 3
Daremny Trud
III Kolejka
23-12-2017
Daremny Trud
1 - 9
Kilo Wiejskiej
23-12-2017
Jaskółki
6 - 7
Złoty Team
23-12-2017
Lewart II
2 - 2
Metalika RAD-TEL
23-12-2017
Wojciechów
8 - 6
Pretekst Pub
23-12-2017
K2
1 - 2
Rosiejów nad Stawem II
23-12-2017
Tajfun
5 - 1
Granda
IV Kolejka
30-12-2017
Kilo Wiejskiej
4 - 3
Granda
30-12-2017
Rosiejów nad Stawem II
2 - 7
Tajfun
«
1
2
3
4
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko