Skip to content
Jump to main navigation and login
Nav view search
Navigation
e-mail:
[email protected]
Search
Menu
Wiadomości
Wyniki
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
DRUŻYNY
I LIGA 1819
REGULAMIN
Przepisy
KRÓL STRZELCÓW
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Kalendarz
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
VIDEO
I KOLEJKA 18.11.2018
II KOLEJKA 25.11.2018
III KOLEJKA 02.12.2018
IV KOLEJKA 09.12.2018
IV KOLEJKA 23.12.2018
V KOLEJKA 30.12.2018
VI KOLEJKA 06.01.2019
VII KOLEJKA 13.01.2019
VIII KOLEJKA 20.01.2019
IX KOLEJKA 03.02.2019
IX KOLEJKA II, III, IV liga 02.02.2019
X Kolejka 09-10.02.2019
PUCHAR
Strona główna
Wiadmości
Galeria
Historia
RODO
Zamówienia publiczne - KOS
Deklaracja dostępności
Honorujemy karty
Baseny Mineralne
Aktualności
Baseny Odmładzające
Cennik
Atesty
Galeria
Strefa Klienta
Parking
Regulaminy
Hala sportowa
Aktualności - hala
Hala
Siłownia
Powiatowa Liga Futsalu
Historia PLF
Rajd Samochodów Terenowych
Bieg Szlakiem Megalitów
Akademia Piłkarska KOS
Orlik 2023
Cennik hala
Kryta Pływalnia
Aktualności - basen
Basen
Cennik
Maraton Pływacki
Kazimierska Liga Pływacka
Regulamin
Nauka pływania
Akademia Pływacka KOS
Sala zabaw "KOS"
Inne
Linki
Stara Strona KOS
Informacja Turystyczna
kazimierza.travel
Tabele
Lista zawodników
vitasport.pl PLF 2018/19 III Liga
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Drapieżne Koty
Drożejowice
Edi-POP
Kilo Wiejskiej
Kuliś Team
Lewart II
Metalika RAD-TEL
Polonia Sędziszowice
Spartanie
Spec-Bud
Tajfun
WILD TEAM
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
I KOLEJKA
II KOLEJKA
III KOLEJKA
IV KOLEJKA
IX KOLEJKA
V KOLEJKA
VI KOLEJKA
VII KOLEJKA
VIII KOLEJKA
X KOLEJKA
XI KOLEJKA
Data
Szukaj
I KOLEJKA
17-11-2018
Spartanie
4 - 1
Tajfun
17-11-2018
Drożejowice
6 - 3
Edi-POP
17-11-2018
Polonia Sędziszowice
6 - 4
Drapieżne Koty
17-11-2018
WILD TEAM
8 - 6
Spec-Bud
17-11-2018
Lewart II
0 - 4
Kuliś Team
17-11-2018
Kilo Wiejskiej
5 - 5
Metalika RAD-TEL
II KOLEJKA
24-11-2018
Tajfun
2 - 3
Kuliś Team
24-11-2018
Metalika RAD-TEL
7 - 1
Spartanie
24-11-2018
Edi-POP
2 - 14
Kilo Wiejskiej
24-11-2018
Drapieżne Koty
4 - 3
Drożejowice
24-11-2018
Spec-Bud
5 - 1
Polonia Sędziszowice
24-11-2018
Lewart II
3 - 6
WILD TEAM
III KOLEJKA
08-12-2018
WILD TEAM
6 - 2
Kuliś Team
08-12-2018
Polonia Sędziszowice
2 - 3
Lewart II
08-12-2018
Drożejowice
4 - 7
Spec-Bud
08-12-2018
Kilo Wiejskiej
1 - 2
Drapieżne Koty
08-12-2018
Spartanie
4 - 4
Edi-POP
08-12-2018
Tajfun
2 - 1
Metalika RAD-TEL
IV KOLEJKA
15-12-2018
WILD TEAM
1 - 1
Polonia Sędziszowice
15-12-2018
Lewart II
7 - 2
Drożejowice
«
1
2
3
4
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko