Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
2017
Wyniki:
Szkoły Średnie:
Dziewczęta:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
STĘPIEŃ MARZENA
|
ZSZ ODONÓW
|
I v-ce Mistrz
|
GRZYBEK WIKTORIA
|
LO KAZIMIERZA WIELKA
|
II v- ce Mistrz
|
GZYL WIKTORIA
|
ZSZ ODONÓW
|
IV Miejsce
|
PIETRAS AGNIESZKA
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII Miejsce
|
JEDYNAK WIKTORIA
|
LO KAZIMIERZA WIELKA
|
V-VIII Miejsce
|
ADAMCZYK KLAUDIA
|
LO KAZIMIERZA WIELKA
|
V-VIII Miejsce
|
MAJ NATALIA
|
LO KAZIMIERZA WIELKA
|
V-VIII Miejsce
|
BIEL ANGELIKA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
Chłopcy:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
SOJA DANIEL
|
ZSZ ODONÓW
|
I v-ce Mistrz
|
ŁAKOTA MARCIN
|
ZSZ ODONÓW
|
II v- ce Mistrz
|
SOWA KRZYSZTOF
|
ZSZ ODONÓW
|
IV Miejsce
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
|
V-VIII Miejsce
|
SKOTARCZYK MICHAŁ
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII Miejsce
|
KOWALSKI KRYSTIAN
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
V-VIII Miejsce
|
MROZOWSKI MICHAŁ
|
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
|
V-VIII Miejsce
|
KOZIOŁ MICHAŁ
|
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
|
Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta Młodsze:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
KLIMEK DARIA | SP DOBIESŁAWICE |
I v-ce Mistrz
|
MUSIAŁ WIKTORIA | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
II v- ce Mistrz
|
KAROLINA CICHY | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
IV Miejsce
|
ALEKSANDRA KOT | SP KAMIEŃCZYCE |
V-VIII Miejsce
|
GAIK OLIWIA | SP3 KW |
V-VIII Miejsce
|
KOWALSKA WIKTORIA | SP3 KW |
V-VIII Miejsce
|
WRÓBEL ILONA | SP DOBIESŁAWICE |
V-VIII Miejsce
|
KARBOWNICZEK ALEKSANDRA | SP3 KW |
Dziewczęta Starsze:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
WIEJACHA WIKTORIA | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
I v-ce Mistrz
|
KWIECIEŃ ALEKSANDRA | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
II v- ce Mistrz
|
BAŁAGA AMELIA | SP DOBIESŁAWICE |
IV Miejsce
|
ŁACH OLIWIA | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
PARYS GABRIELA | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
KOZIK ROKSANA | SP3 KW |
V-VIII Miejsce
|
ŻWIREK JULIA | SP3 KW |
V-VIII Miejsce
|
TWARDOWSKA NATALIA | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
Chłopcy Młodsi:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
CHUMIKOWSKI OSKAR | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
I v-ce Mistrz
|
WIECZOREK OLIWIER | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
II v- ce Mistrz
|
BĄK KACPER | SP DOBIESŁAWICE |
IV Miejsce
|
SOBCZYK SZYMON | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
DUSZA JAKUB | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
NURKOWSKI DANIEL | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
OBARZANEK OLIWIER | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
PODSADA DAWID | SP DOBIESŁAWICE |
Chłopcy Starsi:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
MUCHA WIKTOR | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
I v-ce Mistrz
|
JUSZCZYK FILIP | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
II v- ce Mistrz
|
MOTYKA JAKUB | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
IV Miejsce
|
OBARZANEK FILIP | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
NIEDBAŁA MICHAŁ | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
KOZIARA BARTOSZ | SZK. TW. CUDZYNOWICE |
V-VIII Miejsce
|
PIETRAS KACPER | SP DOBIESŁAWICE |
V-VIII Miejsce
|
SENDER MATEUSZ | SP3 KW |
Gimnazjum:
Dziewczęta:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
PIETRZYK GABRIELA | CZYŻOWICE |
I v-ce Mistrz
|
KOWALCZYK KATARZYNA | OPATOWIEC |
II v- ce Mistrz
|
RAJSKA KATARZYNA | WIELGUS |
IV Miejsce
|
WOŹNIAK EMILIA | OPATOWIEC |
V-VIII Miejsce
|
RUMAS KATARZYNA | OPATOWIEC |
V-VIII Miejsce
|
WITEK KAMILA | WIELGUS |
V-VIII Miejsce
|
JESIONKA KLAUDIA | CZYŻOWICE |
V-VIII Miejsce
|
LISIKIEWICZ WIKTORIA | OPATOWIEC |
Chłopcy:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
Mistrz
|
KUC HUBERT | KAZIMIERZA W |
I v-ce Mistrz
|
SKOWRON BARTOSZ | CZYŻOWICE |
II v- ce Mistrz
|
PUDEŁKO ERYK | CZYŻOWICE |
IV Miejsce
|
DYMEK JAKUB | KAZIMIERZA W |
V-VIII Miejsce
|
CHUMIKOWSKI KACPER | KAZIMIERZA W |
V-VIII Miejsce
|
JANIEC HUBERT | OPATOWIEC |
V-VIII Miejsce
|
PLACEK SYLWESTER | SKALBMIERZ |
V-VIII Miejsce
|
BIEŃKUŃSKI ROBERT | WIELGUS |
Powiatowa Liga w Tenisie Stołowym
sezon 2016/2017
Szkoły Podstawowe
Szkoły Podstawowe- Dziewczęta Młodsze
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III Rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
|||||
1
|
KLIMEK DARIA
|
DOBIESŁAWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
CICHY KAROLINA
|
SZK. TW. CUDZYNOWICE
|
15
|
17
|
32
|
17
|
49
|
2
|
|
3
|
WARSZAWA MAGDALENA
|
KRZCZONÓW
|
17
|
15
|
32
|
13
|
45
|
3
|
|
4
|
KOT ALEKSANDRA
|
KAMIEŃCZYCE
|
10
|
12
|
22
|
12
|
34
|
4
|
|
5
|
ZBOJAK PAULA
|
CZARNOCIN
|
12
|
11
|
23
|
11
|
34
|
5
|
|
6
|
MOLO JULIA
|
CZARNOCIN
|
9
|
10
|
19
|
9
|
28
|
6
|
|
7
|
WRÓBEL ILONA
|
DOBIESŁAWICE
|
11
|
0
|
11
|
15
|
26
|
7
|
|
8
|
MUSIAŁ WIKTORIA
|
SZK. TW. CUDZYNOWICE
|
13
|
13
|
26
|
0
|
26
|
8
|
|
9
|
CZECHOWSKA WIOLETTA
|
SP 3 KW
|
5
|
5
|
10
|
10
|
20
|
9
|
|
10
|
KOWALSKA WIKTORIA
|
SP 3 KW
|
5
|
5
|
10
|
5
|
15
|
10
|
|
11
|
GÓRNIAK KAMILA
|
CZARNOCIN
|
0
|
9
|
9
|
5
|
14
|
11
|
|
12
|
KARBOWNICZEK OLA
|
SP 3 KW
|
5
|
0
|
5
|
5
|
10
|
12-13
|
|
13
|
GAIK OLIWIA
|
SP 3 KW
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
12-13
|
|
14
|
PARADA NIKOLA
|
KRZCZONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
14
|
|
15
|
SZLĘK WIKTORIA
|
CZARNOCIN
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
15
|
Szkoły Podstawowe- Dziewczęta Starsze
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III Rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
|||||
1
|
WIEJACHA WIKTORIA
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
20
|
17
|
37
|
20
|
57
|
1
|
|
2
|
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
17
|
20
|
37
|
17
|
54
|
2
|
|
3
|
BAŁAGA AMELIA
|
DOBIESŁAWICE
|
12
|
15
|
27
|
15
|
42
|
3
|
|
4
|
ŁACH OLIWIA
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
13
|
13
|
26
|
13
|
39
|
4
|
|
5
|
PALUCH JULIA
|
KRZCZONÓW
|
15
|
9
|
24
|
11
|
35
|
5
|
|
6
|
ŻWIREK JULIA
|
SP3 KW
|
0
|
12
|
12
|
12
|
24
|
6
|
|
7
|
KOZIK ROKSANA
|
SP 3 KW
|
0
|
11
|
11
|
10
|
21
|
7
|
|
8
|
PARADA SANDRA
|
KRZCZONÓW
|
5
|
10
|
15
|
5
|
20
|
8
|
|
9
|
TWARDOWSKA NATALIA
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
11
|
3
|
14
|
5
|
19
|
9-10
|
|
10
|
KUKULSKA NIKOLA
|
KRZCZONÓW
|
9
|
5
|
14
|
5
|
19
|
9-10
|
|
11
|
PARYS GABRIELA
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
10
|
3
|
13
|
3
|
16
|
11
|
|
12
|
GUDOWSKA MAGDALENA
|
KAMIEŃCZYCE
|
0
|
5
|
5
|
9
|
14
|
12
|
|
13
|
KOWALSKA MAJA
|
KRZCZONÓW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
13
|
|
14
|
CZARNOTA WIKTORIA
|
WIELGUS
|
3
|
0
|
3
|
5
|
8
|
14
|
|
15
|
KRAWCZUK FAUSTYNA
|
SP3 KW
|
0
|
5
|
5
|
3
|
8
|
15
|
|
16
|
SAMBUR JULIA
|
CZARNOCIN
|
5
|
0
|
5
|
3
|
8
|
16
|
|
17
|
WOŹNIAK MAŁGORZATA
|
SP3 KW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
17
|
|
18
|
CZYŻEWSKA NIKOLA
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
|
19
|
MOŻDŻEŃ JOANNA
|
SP 3 KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
19
|
|
20
|
ŁUDZIK PATRYCJA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20-22
|
|
21
|
RAJCZAK SYLWIA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20-22
|
|
22
|
IDZIAK JULIA
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20-22
|
Szkoły Podstawowe – Chłopcy Młodsi
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III Runda
|
Miejsce po III Rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
|||||
1
|
CHUMIKOWSKI OSKAR
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
PODSADA DAWID
|
DOBIESŁAWICE
|
15
|
17
|
32
|
17
|
49
|
2
|
|
3
|
BĄK KACPER
|
DOBIESŁAWICE
|
17
|
13
|
30
|
15
|
45
|
3
|
|
4
|
SOBCZYK SZYMON
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
10
|
15
|
25
|
13
|
38
|
4
|
|
5
|
OBARZANEK OLIWIER
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
11
|
11
|
22
|
12
|
34
|
5
|
|
6
|
LATOS JAKUB
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
5
|
10
|
15
|
9
|
24
|
6
|
|
7
|
NURKOWSKI DANIEL
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
13
|
0
|
13
|
10
|
23
|
7
|
|
8
|
WIECZOREK OLIWIER
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
9
|
12
|
21
|
0
|
21
|
8
|
|
9
|
KASPEREK PATRYK
|
DOBIESŁAWICE
|
12
|
5
|
17
|
3
|
20
|
9
|
|
10
|
BŁASKOWICZ PIOTR
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
9
|
14
|
0
|
14
|
10
|
|
11
|
DUSZA JAKUB
|
SZ. TW. CUDZYNOWIOCE
|
0
|
0
|
0
|
11
|
11
|
11
|
|
12
|
ZIOŁO KAMIL
|
SP 3 KW
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
12
|
|
13
|
HOŁDA MIKOŁAJ
|
SP 3 KW
|
0
|
5
|
8
|
5
|
10
|
13-14
|
|
14
|
COULIBALY DAVID
|
SP 3 KW
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
13-14
|
|
15
|
KAŁUŻA KRYSTIAN
|
SP 3 KW
|
0
|
3
|
3
|
5
|
8
|
15
|
|
16
|
BARTOSIK JAKUB
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
5
|
0
|
5
|
3
|
8
|
16
|
|
17
|
NOWAK SZYMON
|
SP 3 KW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17
|
|
18
|
KARBOWNICZEK IGOR
|
KAMIEŃCZYCE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
|
19
|
BELICA MIKOŁAJ
|
KAMIEŃCZYCE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19
|
|
20
|
GRUSZKA KAROL
|
CZARNOCIN
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
20-22
|
|
21
|
KARBOWNICZEK KAROL
|
KAMIEŃCZYCE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
20-22
|
|
22
|
BARAN KRYSTIAN
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
20-22
|
|
23
|
CIEŚLA JAKUB
|
SP 1 KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
23-27
|
|
24
|
KWAŚNY PAWEŁ
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
23-27
|
|
25
|
SZUBA ANTONI
|
SP 1 KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
23-27
|
Szkoły Podstawowe – Chłopcy Starsi
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III Rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
|||||
1
|
MUCHA WIKTOR
|
SZ.TW. CUDZYNOWICE
|
15
|
20
|
35
|
20
|
55
|
1
|
|
2
|
JUSZCZYK FILIP
|
SZ.TW. CUDZYNOWICE
|
20
|
17
|
37
|
17
|
54
|
2
|
|
3
|
MOTYKA JAKUB
|
SZ.TW. CUDZYNOWICE
|
17
|
13
|
30
|
15
|
45
|
3
|
|
4
|
PIETRAS KACPER
|
DOBIESŁAWICE
|
12
|
12
|
24
|
12
|
36
|
4
|
|
5
|
OBARZANEK FILIP
|
SZ.TW. CUDZYNOWICE
|
11
|
10
|
21
|
11
|
32
|
5
|
|
6
|
KOZIARA BARTOSZ
|
SZ.TW. CUDZYNOWICE
|
3
|
15
|
18
|
13
|
31
|
6
|
|
7
|
ROGALA GRZEGORZ
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
11
|
14
|
10
|
24
|
7
|
|
8
|
MADERAK KRYSTIAN
|
WIELGUS
|
9
|
9
|
18
|
5
|
23
|
8
|
|
9
|
NIEDBAŁA MICHAŁ
|
SZ.TW. CUDZYNOWICE
|
13
|
5
|
18
|
0
|
18
|
9
|
|
10
|
SENDER MATEUSZ
|
SP 3 KW
|
5
|
5
|
10
|
5
|
15
|
10
|
|
11
|
JAWORSKI WOJCIECH
|
SP 3 KW
|
0
|
3
|
3
|
9
|
12
|
11
|
|
12
|
PALUCH FILIP
|
KRZCZONÓW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
12-13
|
|
13
|
KABAT MARCIN
|
SP 3 KW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
12-13
|
|
14
|
ADAMCZYK ALBERT
|
SP 1 KW
|
10
|
0
|
10
|
0
|
10
|
14
|
|
15
|
DUŚ KAROL
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
15
|
|
16
|
CZARNOTA SEBASTIAN
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
16-17
|
|
17
|
KUROWSKI BARTOSZ
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
16-17
|
|
18
|
SZCZYPIÓR PATRYK
|
SP 1 KW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
|
19
|
SIUDAK KACPER
|
SP 3 KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19-21
|
|
20
|
JESIONKA BOGDAN
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19-21
|
|
21
|
CHABER KACPER
|
SP 3 KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19-21
|
|
22
|
MARZEC PIOTR
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
22-24
|
|
23
|
LEŚNIAK SEBASTIAN
|
KRZCZONÓW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
22-24
|
|
24
|
WÓJCIK SZYMON
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
22-24
|
|
25
|
PODZIOMSKI MACIEJ
|
KAMIENCZYCE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
25
|
Gimnazjum:
Dziewczęta:
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III Rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
|||||
1
|
KUREK MAŁGORZATA
|
CZYZOWICE
|
20
|
20
|
40
|
15
|
55
|
1
|
|
2
|
PIETRZYK GABRIELA
|
CZYZOWICE
|
11
|
17
|
28
|
20
|
48
|
2
|
|
3
|
JESIONKA KLAUDIA
|
CZYZOWICE
|
13
|
15
|
28
|
17
|
45
|
3
|
|
4
|
RAJSKA KATARZYNA
|
WIELGUS
|
17
|
13
|
30
|
13
|
43
|
4
|
|
5
|
TAŃCULSKA SYLWIA
|
CZYZOWICE
|
12
|
12
|
24
|
11
|
35
|
5
|
|
6
|
WITEK KAMILA
|
WIELGUS
|
9
|
10
|
19
|
12
|
31
|
6
|
|
7
|
CICHA DOMINIKA
|
WIELGUS
|
15
|
5
|
20
|
5
|
25
|
7
|
|
8
|
MAZUREK AGATA
|
CZYZOWICE
|
10
|
11
|
21
|
3
|
24
|
8
|
|
9
|
BORZĘCKA WIKTORIA
|
CZYZOWICE
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
9
|
|
10
|
CZAPLA ALEKSANDRA
|
SKALBMIERZ
|
5
|
3
|
8
|
3
|
11
|
10
|
|
11
|
KUC ALEKSANDRA
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
10
|
10
|
11
|
|
12
|
WIDAK JUSTYNA
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
9
|
9
|
12
|
|
13
|
TETELA KATARZYNA
|
WIELGUS
|
0
|
9
|
9
|
0
|
9
|
13
|
|
14
|
MAGIERA JUSTYNA
|
WIELGUS
|
3
|
0
|
3
|
5
|
8
|
14
|
|
15
|
BIAŁCZYK WERONIKA
|
SKALBMIERZ
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
15
|
|
16
|
CICHA WERONIKA
|
WIELGUS
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
16
|
|
17
|
PIETRAS NIKOLA
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-18
|
|
18
|
BURAS KLAUDIA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-18
|
|
19
|
SZWAJCA DOMINIKA
|
KAZIMIERZA W
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
19-20
|
|
20
|
SIKORA ALEKSANDRA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
19-20
|
|
21
|
GRZYBEK MARITA
|
CZYZOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
21
|
|
22
|
STYCZEŃ JUSTYNA
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
|
23
|
FRYT ROKSANA
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
|
24
|
ŻABICKA SYLWIA
|
SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
24-25
|
|
25
|
PODSIADŁO NATALIA
|
WIELGUS
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
24-25
|
Chłopcy :
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III Rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
|||||
1
|
CHUMIKOWSKI KACPER
|
KW
|
20
|
17
|
37
|
12
|
49
|
1
|
|
2
|
KUC HUBERT
|
KW
|
17
|
20
|
37
|
11
|
48
|
2
|
|
3
|
PUDEŁO ERYK
|
CZYZOWICE
|
15
|
13
|
28
|
17
|
45
|
3
|
|
4
|
MARZEC DAMIAN
|
CZYZOWICE
|
10
|
11
|
21
|
20
|
41
|
4
|
|
5
|
SKOWRON BARTOSZ
|
CZYZOWICE
|
12
|
15
|
27
|
5
|
32
|
5
|
|
6
|
PLACEK SYLWESTER
|
SKALBMIERZ
|
13
|
0
|
13
|
13
|
26
|
6
|
|
7
|
BIEŃKUNSKI ROBERT
|
WIELGUS
|
5
|
10
|
15
|
5
|
20
|
7
|
|
8
|
FUTRZYŃSKI HUBERT
|
SKALBMIERZ
|
11
|
3
|
14
|
3
|
17
|
8
|
|
9
|
DYMEK JAKUB
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
15
|
15
|
9
|
|
10
|
KOCHAŃCZYK KAMIL
|
CZYZOWICE
|
5
|
0
|
5
|
10
|
15
|
10
|
|
11
|
PYCIAK FILIP
|
WIELGUS
|
0
|
5
|
5
|
9
|
14
|
11
|
|
12
|
KOCERBA JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
0
|
12
|
12
|
0
|
12
|
12
|
|
13
|
PRZYBYCIEŃ KAMIL
|
SKALBMIERZ
|
9
|
0
|
9
|
3
|
12
|
13
|
|
14
|
KAPUSTA MATEUSZ
|
WIELGUS
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
14
|
|
15
|
LUTY MARCEL
|
SKALBMIERZ
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
15
|
|
16
|
OLECH RAFAŁ
|
WIELGUS
|
0
|
9
|
9
|
0
|
9
|
16
|
|
17
|
RAK KAMIL
|
TOPOLA
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
17
|
|
18
|
BRZESZCZ BARTOSZ
|
CZYZOWICE
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
18
|
|
19
|
IWAN MACIEJ
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
19-20
|
|
20
|
GŁOWACZ SEBASTIAN
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
19-20
|
|
21
|
KULESZA KAMIL
|
WIELGUS
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
21
|
|
22
|
JAGIELNIK KONRAD
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22
|
|
23
|
KOWALSKI WOJCIECH
|
TOPOLA
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
23-24
|
|
24
|
BARAN GABRIEL
|
CZYZOWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
23-24
|
|
25
|
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
|
CZYZOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
25
|
Szkoły Średnie
Dziewczęta:
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III Rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
||||
1
|
GZYL WIKTORIA
|
ZSZ ODONÓW
|
17
|
20
|
37
|
11
|
48
|
1
|
2
|
MAJ NATALIA
|
LO KW
|
20
|
12
|
32
|
13
|
45
|
2
|
3
|
STĘPIEŃ MARZENA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
17
|
17
|
20
|
37
|
3
|
4
|
PUDEŁKO KAMILA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
15
|
15
|
17
|
32
|
4
|
5
|
SZLUCHCIK EWELINA
|
ZSZ ODONÓW
|
10
|
10
|
20
|
12
|
32
|
5
|
6
|
GRZYBEK WIKTORIA
|
LO KW
|
5
|
11
|
16
|
15
|
31
|
6
|
7
|
BIEL ANGELIKA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
12
|
13
|
25
|
5
|
30
|
7
|
8
|
PIETRAS AGNIESZKA
|
ZSZ ODONÓW
|
15
|
9
|
24
|
5
|
29
|
8
|
9
|
GOŁEBIOWSKA ANETA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
13
|
0
|
13
|
3
|
16
|
9
|
10
|
GOCYK EWELINA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
10
|
15
|
10
|
11
|
LEŚNIAK GABRIELA
|
LO KW
|
9
|
3
|
12
|
3
|
15
|
11
|
12
|
ADAMCZYK KLAUDIA
|
LO KW
|
0
|
5
|
5
|
9
|
14
|
12
|
13
|
JUSZCZYK MILENA
|
ZSZ ODONÓW
|
11
|
0
|
11
|
3
|
14
|
13
|
14
|
KSIĄŻEK ANNA
|
LO KW
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
14
|
15
|
JEDYNAK WIKTORIA
|
LO KW
|
3
|
3
|
6
|
5
|
11
|
15
|
16
|
KIELIAN MAGDALENA
|
ZSZ ODONÓW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
16
|
17
|
GOCYK KINGA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
3
|
3
|
5
|
8
|
17
|
18
|
MUSIAŁ KASANDRA
|
ZDZ KW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
19
|
BARAN MARLENA
|
LO KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
19
|
20
|
KOBUS NATALIA
|
ZDZ KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
Chłopcy :
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III Rundzie
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
||||
1
|
SOJA DANIEL
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
12
|
52
|
1
|
2
|
ŁAKOTA MARCIN
|
ZSZ ODONÓW
|
13
|
12
|
25
|
17
|
42
|
2
|
3
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ KW
|
12
|
13
|
25
|
13
|
38
|
3
|
4
|
SOWA KRZYSZTOF
|
ZSZ ODONÓW
|
17
|
0
|
17
|
20
|
37
|
4
|
5
|
SKOTARCZYK MICHAŁ
|
ZSZ ODONÓW
|
15
|
10
|
25
|
9
|
34
|
5
|
6
|
WILK KRYSTIAN
|
ZDZ KW
|
10
|
11
|
21
|
11
|
32
|
6
|
7
|
ADAMCZYK WOJCIECH
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
9
|
17
|
26
|
5
|
31
|
7
|
8
|
KOWALSKI KRYSTIAN
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
5
|
9
|
14
|
15
|
29
|
8
|
9
|
MROZOWSKI MICHAŁ
|
ZDZ KW
|
0
|
15
|
15
|
5
|
20
|
9
|
10
|
STOKŁOSA JAKUB
|
ZSZ ODONÓW
|
11
|
5
|
16
|
0
|
16
|
10
|
11
|
PIORUNOWICZ PAWEŁ
|
ZDZ KW
|
5
|
0
|
5
|
10
|
15
|
11
|
12
|
ZIENTARA KONRAD
|
LO KW
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
12-13
|
13
|
KOZIOŁ MICHAŁ
|
ZDZ KW
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
12-13
|
14
|
WOJAS ADRIAN
|
ZDZ KW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
14-16
|
15
|
CHMIELEWSKI MICHAŁ
|
LO KW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
14-16
|
16
|
SZYMAŃSKI DOMINIK
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
14-16
|
17
|
GRUDZIEŃ DAMIAN
|
ZDZ KW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
17
|
18
|
NOWAK MARCIN
|
ZDZ KW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18-19
|
19
|
MAZURKIEWICZ PAWEŁ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18-19
|
20
|
STEFAŃCZYK MARCIN
|
LO KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
20
|
21
|
MAĆKOWSKI PIOTR
|
CEU SKALBMIERZ
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
21
|
22
|
ROGALA DOMINIK
|
ZDZ KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
23
|
ADAMCZYK KAMIL
|
LO KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
Klasyfikacja Szkół
Szkoły Podstawowe
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT
|
II Runda
|
SUMA PKT
|
SUMA PO II RUNDACH
|
III Runda
|
SUMA PKT
|
MIEJSCE PO III RUNDZIE
|
|||
DZ.
|
CHŁ
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
|||||||
1
|
SZ. TW. CUDZYNOWICE
|
78
|
96
|
174
|
99
|
80
|
179
|
353
|
97
|
67
|
517
|
1
|
2
|
DOBIESŁAWICE
|
51
|
62
|
113
|
65
|
35
|
100
|
213
|
60
|
50
|
323
|
2
|
3
|
SP 3 KW
|
15
|
13
|
28
|
28
|
43
|
71
|
99
|
32
|
45
|
176
|
3
|
4
|
KRZCZONÓW
|
51
|
5
|
56
|
8
|
39
|
47
|
103
|
0
|
34
|
137
|
4
|
5
|
CZARNOCIN
|
26
|
0
|
26
|
3
|
30
|
33
|
59
|
0
|
28
|
87
|
5
|
6
|
KAMIEŃCZYCE
|
10
|
8
|
18
|
3
|
17
|
20
|
38
|
3
|
21
|
62
|
6
|
7
|
WIELGUS
|
3
|
9
|
12
|
12
|
0
|
12
|
24
|
15
|
5
|
44
|
7
|
8
|
SP 1 KW
|
0
|
21
|
21
|
0
|
0
|
0
|
21
|
0
|
0
|
21
|
8
|
Gimnazjum:
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT
|
II Runda
|
SUMA PKT
|
SUMA PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT
|
SUMA PKT. PO
III R.
|
MIEJSCE PO III RUND.
|
|||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
CZYŻOWICE
|
37
|
45
|
82
|
39
|
52
|
91
|
173
|
47
|
52
|
99
|
274
|
1
|
2
|
WIELGUS
|
13
|
41
|
54
|
24
|
32
|
56
|
110
|
17
|
30
|
47
|
157
|
2
|
3
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
37
|
0
|
37
|
37
|
5
|
42
|
79
|
38
|
24
|
62
|
141
|
3
|
4
|
SKALBMIERZ
|
33
|
13
|
46
|
20
|
11
|
31
|
77
|
21
|
8
|
29
|
106
|
4
|
5
|
TOPOLA
|
3
|
0
|
3
|
8
|
0
|
8
|
11
|
0
|
0
|
0
|
11
|
5
|
Szkoły Średnie
L.p | SZKOŁA | I Runda | SUMA PKT | II Runda | SUMA PKT | SUMA PO II RUND. | III Runda | SUMA PKT | SUMA PKT PO III R. | MIEJSCE PO III RUND. | |||
CHŁ | DZ. | CHŁ | DZ. | CHŁ | DZ. | ||||||||
1 | ZSZ ODONÓW | 52 | 43 | 95 | 42 | 52 | 94 | 189 | 49 | 49 | 98 | 287 | 1 |
2 | ZSR CUDZYNOWICE | 19 | 25 | 44 | 26 | 21 | 47 | 91 | 20 | 20 | 40 | 131 | 2 |
3 | KO KA | 6 | 34 | 40 | 8 | 28 | 36 | 76 | 11 | 37 | 48 | 124 | 3 |
4 | ZDZ KW | 27 | 8 | 35 | 39 | 0 | 39 | 74 | 34 | 0 | 34 | 108 | 4 |
5 | CEU SKALBMIERZ | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 |