Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Powiatowej Ligi Piłki Nożnej
na Orliku 2019 w Kazimierzy Wielkiej
Aktualizacja 01.10.2019
MISTRZ POWIATOWEJ LIGI NA ORLIKU 2019
CIŚNIENIOWCY
KLASYFIKACJA
- Ciśnieniowcy
- Caffaro
- PG BRUK Cieszkowy
- Old Boys
- Tajfun
- Kuliś Team
- Północna Kompania Cebuli
- Spartanie
- Gladiator
- Drink Team
- Rafis
KRÓL STRZELCÓW
DAMIAN CICHY /PGBRUK CIESZKOWY/
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MICHAŁ CIEŚNIARSKI /CIŚNIENIOWCY/
zmiany do środy godz. 11.00
VII Kolejka - runda rewanżowa
PIĄTEK 04.10.2019 | ||
1730 – 1830 | ||
1 | TAJFUN - PB BRUK |
1830 – 1930 |
2 | KULIŚ TEAM - CIŚNIENIOWCY |
1930 - 2030 |
3 | KOMPANIA CEBULI - CAFFARO* |
2030 - 2130 |
Wpisowe do ligi od drużyny 550zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w kasie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego
RAFIS | PG BRUK CIESZKOWY Cichy D. 4, Gołębiowski P. 1, Śmiech D. 1 |
0 : 6 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
CIŚNIENIOWCY |
0 : 3 VO |
TAJFUN CIESZKOWY Rogala M. 4, Gołębiowski M. 4, Stroński R. 3, Sambór J. 1, Stępień E. 1 |
SPARTANIE Zaręba A. 1, Chumikowski K. 1, Fryt K. 1 |
13 : 4 |
CAFFARO Przebieracz H. 3, Kozioł M. 2, Kwaśniński O. 2, Zagrodnik M. 1, Uchto Sz. 1, Jańczyk G. 1, samobójczy |
PÓŁNOCNA KOMPANIA CEBULI Gącik D. 2, Kądzielski M. 2, Sydoryk M. 1 |
11 : 5 |
OLD BOYS Niedźwiedź Ł. 2, Pleszyński R. 1, Cieśla D. 1, Wątek K. 1, Zawrzykraj A. 1 |
KULIŚ TEAM Kuca N. 1, Kupiszewski H. 1 |
6 : 2 |
Wyniki Losowania:
1.TAJFUN CIESZKOWY
2. RAFIS
3. CAFFARO
4. GLADIATOR
5. OLDBOYS
6. KULIŚ TEAM
7. CIŚNIENIOWCY
8. PÓŁNOCNA KOMPANIA CEBULI
9. PG BRUK CIESZKOWY
10. SPARTANIE
11. DRINK TEAM
Zasady ogólne:
- Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
i gmin ościennych powiatu - Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
- Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
- Dopuszcza się do gry 6 zawodników zrzeszonych grających w B klasie lub 1 zawodnika zrzeszonego grającego w A klasie i 2 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
- Lista zawodników zawiera:
data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni - w trakcie sezonu można wymiecić max. 2 zawodników zrzeszonych
- po rundzie zasadniczej rozegrana zostanie runda rewanżowa dla najlepszych 8 zespołów
- oddanie drugiego meczu walkowerem wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek włączne z utratą wpisowego
- Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 02.05.2019 /czwartek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lista zawodników musi zawierać:
datay urodzenia zawodników, adresy zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni
PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK
10-11 MAJ 2019
II spotkanie 29.04.2019 /poniedziałek/ godz. 19.30 - Hala Sportowa
Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
Lista zawodników musi zawierać:
datay urodzenia zawodników, adresy zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni
Drużyny:
- SHOT GUN
- OLD BOY
- RAFIS
- CIESZKOWY
- FC BOCIAN
- SPEC BUD
- CIŚNIENIOWCY
- GLADIATOR KRZCZONÓW
- JANG BOYS
- FC KRÓLEWSCY
Uwaga ewentualne zmiany ustalane podczas spotkania.