- Szczegóły
- Kategoria: Piłka Nożna
- Odsłony: 21817
MISTRZ
OLIK 2014
1.RAFIS
2. GRANDA
3.PRZEMYKÓW
4. GMINA OPATOWIEC II
5. DONOSY
6. CIŚNIENIOWCY
7. WOJCIECHÓW
8. NIEPOZORNI
9. CAFFARO
10. SĄ GORSI
11. DAREMNY TRUD
12. R.K.M
13. GMINA OPATOWIEC
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
WYNIK
|
|
NAZWISKO I IMIĘ
|
ZESPÓŁ
|
BRAMKI
|
1
|
ADAMCZYK MARCIN
|
CIŚNIENIOWCY
|
43
|
2
|
SZLĘK TOMASZ
|
WOJCIECHÓW
|
42
|
3
|
PRZEBIERACZ HUBERT
|
DAREMNY TRUD
|
28
|
4
|
KOZIOŁ MICHAŁ
|
NIEPOZORNI
|
27
|
5
|
STANKIEWICZ MATEUSZ
|
GMINA OPATOWIEC II
|
22
|
6
|
PLEWA DAMIAN
|
CIŚNIENIOWCY
|
20
|
7
|
SOBIERAJ JAKUB
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
18
|
8
|
KUBATA KAMIL
|
PRZEMYKÓW
|
18
|
9
|
GĄCIK DAWID
|
SĄ GORSI
|
17
|
10
|
BOMBA MATEUSZ
|
CAFFARO
|
16
|
11
|
WALKIEWICZ MICHAŁ
|
CIŚNIENIOWCY
|
15
|
12
|
RASAŁA RADOSŁAW
|
CIŚNIENIOWCY
|
15
|
13
|
MOŻDŻEŃ ADAM
|
RAFIS
|
15
|
14
|
NOWAK DANIEL
|
DAREMNY TRUD
|
14
|
15
|
KUKUŁA MICHAŁ
|
PRZEMYKÓW
|
14
|
16
|
LECH TOMASZ
|
SĄ GORSI
|
13
|
17
|
NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ
|
R.K.M
|
13
|
18
|
LECH GRZEGORZ
|
SĄ GORSI
|
12
|
19
|
SŁABOSZ KAMIL
|
DAREMNY TRUD
|
12
|
20
|
ZAWRZYKRAJ ADAM
|
WOJCIECHÓW
|
12
|
21
|
POBIEGA MATEUSZ
|
GRANDA
|
11
|
22
|
PIOTROWSKI PIOTR
|
CAFFARO
|
11
|
23
|
ZIĘTEK RAFAŁ
|
RAFIS
|
11
|
24
|
JĘDRAS SEBASTIAN
|
WOJCIECHÓW
|
11
|
25
|
SYDORYK MICHAŁ
|
DAREMNY TRUD
|
11
|
26
|
DWORAK ŁUKASZ
|
CIŚNIENIOWCY
|
10
|
27
|
JAROS KAMIL
|
CIŚNIENIOWCY
|
10
|
28
|
KLIMCZYK BARTŁOMIEJ
|
RAFIS
|
9
|
29
|
BIERNAT DOMINIK
|
NIEPOZORNI
|
9
|
30
|
PŁASZEWSKI MATEUSZ
|
SĄ GORSI
|
9
|
31
|
CIEŚLA DARIUSZ
|
R.K.M
|
9
|
32
|
TABOR PIOTR
|
PRZEMYKÓW
|
8
|
33
|
KUPIEC DAMIAN
|
DAREMNY TRUD
|
8
|
34
|
TRZEPATOWSKI PIOTR
|
RAFIS
|
8
|
35
|
WĄTEK NORBERT
|
R.K.M
|
8
|
36
|
ADAMCZYK RADOSŁAW
|
DAREMNY TRUD
|
8
|
37
|
PARTYKA TOMASZ
|
RAFIS
|
8
|
38
|
ŚWIECA KAMIL
|
WOJCIECHÓW
|
8
|
39
|
WÓJCIK KAMIL
|
SĄ GORSI
|
7
|
40
|
CIEPICHAŁ DOMINIK
|
NIEPOZORNI
|
7
|
41
|
GÓRNIAK KAMIL
|
NIEPOZORNI
|
7
|
42
|
JĘDRUCH ŁUKASZ
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
7
|
43
|
KALETA ERWIN
|
CIŚNIENIOWCY
|
7
|
44
|
BYSIŃSKI PRZEMYSŁAW
|
PRZEMYKÓW
|
7
|
45
|
STĘPIEŃ RAFAŁ
|
NIEPOZORNI
|
6
|
46
|
MARZEC DAMIAN
|
NIEPOZORNI
|
6
|
47
|
PROKOP ROBERT
|
RAFIS
|
6
|
48
|
IWAN DAWID
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
5
|
49
|
WALTER BOBER
|
GMINA OPATOWIEC II
|
5
|
50
|
MAGIERA SZYMON
|
CAFFARO
|
5
|
51
|
MACUGOWSKI ERWIN
|
CAFFARO
|
5
|
52
|
KACZMARCZYK WOJCIECH
|
SĄ GORSI
|
5
|
53
|
NABIELSKI GRZEGORZ
|
WOJCIECHÓW
|
5
|
54
|
KABAT RAFAŁ
|
RAFIS
|
5
|
55
|
SIWIEC MATEUSZ
|
DAREMNY TRUD
|
4
|
56
|
DYBAŁA ŁUKASZ
|
PRZEMYKÓW
|
4
|
57
|
GÓRECKI PIOTR
|
GRANDA
|
4
|
58
|
ZAPART SYLWESTER
|
DONOSY
|
4
|
59
|
KACZMARCZYK PAWEŁ
|
SĄ GORSI
|
4
|
60
|
TABOR BARTOSZ
|
PRZEMYKÓW
|
4
|
61
|
STOKŁOSA KRZYSZTOF
|
GMINA OPATOWIEC I
|
4
|
62
|
BINKOWSKI JAKUB
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
4
|
63
|
KUSAK PIOTR
|
RAFIS
|
4
|
64
|
PRAGNACY JAN
|
WOJCIECHÓW
|
4
|
65
|
CHADZAK MARIUSZ
|
PRZEMYKÓW
|
4
|
66
|
ORACZ MARIUSZ
|
PRZEMYKÓW
|
3
|
67
|
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
|
WOJCIECHÓW
|
3
|
68
|
WOJAS TOMEK
|
WOJCIECHÓW
|
3
|
69
|
WĄTEK KONRAD
|
R.K.M
|
3
|
70
|
WIĄCEK KAMIL
|
R.K.M
|
3
|
71
|
FETELA KAMIL
|
GMINA OPATOWIEC I
|
3
|
72
|
TKACZ KAZIMIERZ
|
GMINA OPATOWIEC I
|
3
|
73
|
SZLUCHCIK JACEK
|
GMINA OPATOWIEC I
|
3
|
74
|
STOKŁOSA ADAM
|
GMINA OPATOWIEC I
|
3
|
75
|
BYSIŃSKI KRYSTIAN
|
GMINA OPATOWIEC II
|
3
|
76
|
KWIECIEŃ MARCIN
|
SĄ GORSI
|
3
|
77
|
BALICKI DAMIAN
|
GRANDA
|
3
|
78
|
JESIONKA SZYMON
|
GRANDA
|
3
|
79
|
GÓRSKI MATEUSZ
|
NIEPOZORNI
|
3
|
80
|
SIWY KAMIL
|
GMINA OPATOWIEC II
|
3
|
81
|
ZAWARTKA KONRAD
|
PRZEMYKÓW
|
3
|
82
|
RZĄSA DOMINIK
|
CAFFARO
|
3
|
83
|
KOPER ADRIAN
|
CAFFARO
|
3
|
84
|
PLESZYŃSKI ROBERT
|
R.K.M
|
3
|
85
|
PRZEBIERACZ ADRIAN
|
DAREMNY TRUD
|
3
|
86
|
WĄTEK MARCIN
|
R.K.M
|
2
|
87
|
WĘGLOWSKI PAWEŁ
|
WOJCIECHÓW
|
2
|
88
|
KOWALSKI PAWEŁ
|
GRANDA
|
2
|
89
|
KUPISZEWSKI HUBERT
|
WOJCIECHÓW
|
2
|
90
|
PIETRAS MICHAŁ
|
GRANDA
|
2
|
91
|
SAMBÓR MATEUSZ
|
NIEPOZORNI
|
2
|
92
|
OCHENDÓRZKA WOJCIECH
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
2
|
93
|
KOŁTON PRZEMYSŁAW
|
DONOSY
|
2
|
94
|
NOWAK ADRIAN
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
2
|
95
|
ZALEŚNY RAFAŁ
|
PRZEMYKÓW
|
2
|
96
|
SAMBÓR MICHAŁ
|
CAFFARO
|
2
|
97
|
FETELA MARCIN
|
GMINA OPATOWIEC I
|
2
|
98
|
WĄTEK KONRAD
|
R.K.M
|
2
|
99
|
FRĄCZEK ŁUKASZ
|
R.K.M
|
2
|
100
|
KOCIŃSKI DAMIAN
|
GMINA OPATOWIEC I
|
2
|
101
|
KOZIOŁ PATRYK
|
GMINA OPATOWIEC II
|
2
|
102
|
ADAMCZYK DANIEL
|
CAFFARO
|
2
|
103
|
SKRABA REMIGIUSZ
|
GMINA OPATOWIEC I
|
2
|
104
|
ADAMEK BARTOSZ
|
R.K.M
|
2
|
105
|
PORĘBSKI ARKADIUSZ
|
R.K.M
|
2
|
106
|
MARZEC ŁUKASZ
|
PRZEMYKÓW
|
2
|
107
|
PYTEL PRZEMYSŁAW
|
DAREMNY TRUD
|
2
|
108
|
SZYMAŃSKI MATEUSZ
|
GMINA OPATOWIEC I
|
1
|
109
|
SWOSZOWSKI MARCIN
|
GMINA OPATOWIEC I
|
1
|
110
|
BOJANOWICZ MICHAŁ
|
RAFIS
|
1
|
111
|
DUSZA KONRAD
|
WOJCIECHÓW
|
1
|
112
|
ADAMCZYK MACIEJ
|
CAFFARO
|
1
|
113
|
KWIECIEŃ BARTEK
|
CIŚNIENIOWCY
|
1
|
114
|
BARAN MARCIN
|
DONOSY
|
1
|
115
|
JĘDRASKI WOJTEK
|
NIEPOZORNI
|
1
|
116
|
GALWAS MATEUSZ
|
DONOSY
|
1
|
117
|
WĄTEK ALBERT
|
DONOSY
|
1
|
118
|
JEDYNAK PATRYK
|
GMINA OPATOWIEC I
|
1
|
119
|
JACH JAKUB
|
CAFFARO
|
1
|
120
|
POŁETEK MARCIN
|
DONOSY
|
1
|
121
|
PIETRASZEK ADRIAN
|
GRANDA
|
1
|
122
|
WRONA NORBERT
|
CIŚNIENIOWCY
|
1
|
123
|
KUSAK MICHAŁ
|
DAREMNY TRUD
|
1
|
124
|
PIOTROWSKI ANDRZEJ
|
RAFIS
|
1
|
125
|
JANIEC BARTŁOMIEJ
|
GMINA OPATOWIEC II
|
1
|
126
|
DARMOŃ TOMASZ
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
1
|
127
|
WĄTEK MATEUSZ
|
R.K.M
|
1
|
128
|
MARZEC MARCIN
|
CAFFARO
|
1
|
129
|
ORACZ TOMASZ
|
DONOSY
|
1
|
130
|
FETELA PIOTR
|
GMINA OPATOWIEC I
|
1
|
131
|
BOŻĘCKI DAWID
|
DAREMNY TRUD
|
1
|
132
|
POZŁÓTKA JAKUB
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
1
|
133
|
ORZECHOWSKI KRYSTIAN
|
GRANDA
|
1
|
134
|
TRYBAŁA SYLWESTER
|
PRZEMYKÓW
|
1
|
135
|
WALCZAK MARCIN
|
DAREMNY TRUD
|
1
|
136
|
SADOWSKI ADAM
|
RAFIS
|
1
|
137
|
PARADA ROBERT
|
WOJCIECHÓW
|
1
|
I RUNDA
|
II RUNDA
|
III RUNDA
|
IV RUNDA
|
V RUNDA
|
VI RUNDA
|
VII RUNDA
|
1:2
|
1:3
|
1:4
|
1:5
|
1:6
|
1:7
|
1:8
|
3:4
|
5:2
|
2:6
|
7:3
|
4:8
|
9:5
|
6:10
|
5:6
|
7:4
|
3:8
|
9:2
|
2:10
|
11:3
|
4:12
|
7:8
|
9:6
|
5:10
|
11:4
|
3:12
|
13:2
|
2:14
|
9:10
|
11:8
|
7:12
|
13:6
|
5:14
|
14:4
|
3:13
|
11:12
|
13:10
|
9:14
|
14:8
|
7:13
|
12:6
|
5:11
|
13:14
|
14:12
|
11:13
|
12:10
|
9:11
|
10:8
|
7:9
|
VIII RUNDA
|
IX RUNDA
|
X RUNDA
|
XI RUNDA
|
XII RUNDA
|
XIII RUNDA
|
1:9
|
1:10
|
1:11
|
1:12
|
1:13
|
1:14
|
11:7
|
8:12
|
13:9
|
10:14
|
14:11
|
12:13
|
13:5
|
6:14
|
14:7
|
8:13
|
12:9
|
10:11
|
14:3
|
4:13
|
12:5
|
6:11
|
10:7
|
8:9
|
12:2
|
2:11
|
10:3
|
4:9
|
8:5
|
6:7
|
10:4
|
3:9
|
8:2
|
2:7
|
6:3
|
4:5
|
8:6
|
5:7
|
6:4
|
3:5
|
4:2
|
2:3
|
Wyniki z losowania - Orlik 2014
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ -2014
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
w klubach sportowych, którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2013/2014 w drużynach seniorskich lub juniorskich. / nie dotyczy zawodników B klasy i niżej
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
i organizacją ligi nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
(V o. 3 : 0).
-
SYSTEM (w zależności od ilości drużyn)
I RUNDA
|
II RUNDA
|
III RUNDA
|
IV RUNDA
|
V RUNDA
|
VI RUNDA
|
VII RUNDA
|
1:2
|
1:3
|
1:4
|
1:5
|
1:6
|
1:7
|
1:8
|
3:4
|
5:2
|
2:6
|
7:3
|
4:8
|
9:5
|
6:10
|
5:6
|
7:4
|
3:8
|
9:2
|
2:10
|
11:3
|
4:12
|
7:8
|
9:6
|
5:10
|
11:4
|
3:12
|
13:2
|
2:14
|
9:10
|
11:8
|
7:12
|
13:6
|
5:14
|
14:4
|
3:13
|
11:12
|
13:10
|
9:14
|
14:8
|
7:13
|
12:6
|
5:11
|
13:14
|
14:12
|
11:13
|
12:10
|
9:11
|
10:8
|
7:9
|
VIII RUNDA
|
IX RUNDA
|
X RUNDA
|
XI RUNDA
|
XII RUNDA
|
XIII RUNDA
|
1:9
|
1:10
|
1:11
|
1:12
|
1:13
|
1:14
|
11:7
|
8:12
|
13:9
|
10:14
|
14:11
|
12:13
|
13:5
|
6:14
|
14:7
|
8:13
|
12:9
|
10:11
|
14:3
|
4:13
|
12:5
|
6:11
|
10:7
|
8:9
|
12:2
|
2:11
|
10:3
|
4:9
|
8:5
|
6:7
|
10:4
|
3:9
|
8:2
|
2:7
|
6:3
|
4:5
|
8:6
|
5:7
|
6:4
|
3:5
|
4:2
|
2:3
|
Organizatorzy
- Szczegóły
- Kategoria: Piłka Nożna
- Odsłony: 7259
XI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW SENIORÓW O PUCHAR PREZESA MLKS SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
Zwycięzca turnieju - Kaszowianka Kaszów (fot. KOS)
KASZOWIANKA – SPARTA I – 1:0
WIERZBOWIANKA – JEDYNKA – 3:3 K. 2:1
VICTORIA – SPARTA II – 1:3
JAWORNIK – NIDZICA – 2:2 K. 5:4
SPARTA I – JEDYNKA – 3:2
KASZOWIANKA – WIERZBOWIANKA – 1:0
WĄTEK NORBERT – SPARTA I
SUCHAN DANIEL – KASZOWIANKA
MAŁEK MATEUSZ – KASZOWIANKA
SPARTA I KAZIMIERZA WIELKA
JAWORNIK GORZKÓW | JEDYNKA KRZESZOWICE |
KASZOWIANKA KASZÓW | NIDZICA DOBIESŁAWICE |
SPARTA I KAZIMIERZA WIELKA | SPARTA II KAZIMIERZA WIELKA |
VICTORIA SKALBMIERZ | WIERZBOWIANKA WIERZBNO |
- Szczegóły
- Kategoria: Piłka Nożna
- Odsłony: 6346
X TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SAMORZĄDOWCÓW
O „PUCHAR” BURMISTRZA
MIASTA i GMINY
KAZIMIERZA WIELKA
Turniej odbędzie się dnia 07.12.2013 w godzinach od 8:30 do 13:00 w Hali Sportowej ul. Tadeusza Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 04.12.2013. Startujące drużyny zostaną podzielone na grupy. Losowanie grup odbędzie się w dniu turnieju 07.12.2013 roku o godzinie 815
w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.
Prawo gry w turnieju mają:
• Powiat Kazimierza Wielka
• Gmina Kazimierza Wielka
• Gmina Bejsce
• Gmina Skalbmierz
• Gmina Czarnocin
• Gmina Opatowiec
• Policja
• Komenda Powiatowa Straży
• Kazimierski Ośrodek Sportowy (KOS)
• Oświata
• Kupcy Rzemieślnicy Przedsiębiorcy
• Gminy i powiat mogą reprezentować pracownicy urzędów lub jednostek będących w ich strukturze organizacyjnej oraz radni.
• Kazimierski Ośrodek Sportowy – pracownicy i instruktorzy.
• Policję – policjanci i pracownicy policji z terenu powiatu Kazimierzy Wielkiej.
• Straż – pracownicy Powiatowej Komendy Straży oraz zawodowi strażacy z terenu powiatu Kazimierza Wielka.
• W turnieju nie mogą brać udziału: stażyści, praktykanci oraz czynni zawodnicy ligowi /grający w lidze okręgowej i wyżej/
Drużyny występują w 6-cio osobowych składach (bramkarz + 5 zawodników w polu). W każdej drużynie musi grać cały mecz przynajmniej jedna kobieta. Mecze będą rozgrywane 2x10 minut z dwu minutową przerwą. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn.
OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY GRY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ !!!
Odprawa techniczna wszystkich drużyn odbędzie się o godzinie 800 w dniu zawodów
PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE !!!
Burmistrz TADEUSZ KNOPEK
- Szczegóły
- Kategoria: Piłka Nożna
- Odsłony: 7784
POWIATOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2013- LZS SĘDZISZOWICE
I MIEJSCE- LZS SĘDZISZOWICE
II MIEJSCE- LZS CZARNOCIN
III MIEJSCE- ZŁOTY TEAM
WYNIKI II KOLEJKA- V runda
|
|||
LZS CZARNOCIN
Jędras S.1
|
-
|
LZS SĘDZISZOWICE
Leżoń W.1
|
1:1
|
|
TABELA |
M |
Z |
R |
P |
PKT |
BIL. |
|
1 | LZS SĘDZISZOWICE | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 37:17 | +20 |
2 | LZS CZARNOCIN | 10 | 5 | 5 | 0 | 20 | 26:9 | +17 |
3 | ZŁOTY TEAM | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 22:10 | +12 |
4 | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | 16:17 | -1 |
5 | WISŁA OPATOWIEC | 10 | 1 | 1 | 8 | 3 | 16:49 | -33 |
6 | LZS TOPOLA | 10 | 1 | 1 | 8 | 2 | 21:36 | -15 |
KRÓL STRZELCÓW
NAZWISKO I IMIĘ | ZESPÓŁ | BRAMKI | |
1 | WILK KAMIL | TOPOLA | 8 |
2 | JAWORSKI DOMINIK | LZS SĘDZISZOWICE | 8 |
3 | GORGOŃ MATEUSZ | TOPOLA | 6 |
4 | FAKOWSKI TOMASZ | TOPOLA | 6 |
5 | JESIONKA BARTOSZ | LZS SĘDZISZOWICE | 6 |
6 | JESIONKA KRYSTIAN | LZS SĘDZISZOWICE | 5 |
7 | CHRZAN KRYSTIAN | LZS CZARNOCIN | 5 |
8 | MANDECKI PAWEŁ | LZS SĘDZISZOWICE | 4 |
9 | GZYL ARTUR | LZS SĘDZISZOWICE | 4 |
10 | PRAGNĄCY JAN | LZS CZARNOCIN | 4 |
11 | BOMBA PAWEŁ | ZŁOTY TEAM | 3 |
12 | DYMEK BARTOSZ | LZS CZARNOCIN | 3 |
13 | BOBER WALTER | WISŁA OPATOWIEC | 3 |
14 | SYDORYK MICHAŁ | ZŁOTY TEAM | 3 |
15 | RÓŻYCKI RAFAŁ | LZS CZARNOCIN | 3 |
16 | DYBAŁA ŁUKASZ | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 3 |
17 | STANISZEWSKI TOMASZ | LZS SĘDZISZOWICE | 3 |
18 | KĄDZIELSKI PRZEMYSŁAW | ZŁOTY TEAM | 2 |
19 | COULIBALY SIDIKI | ZŁOTY TEAM | 2 |
20 | WOJAS TOMASZ | ZŁOTY TEAM | 2 |
21 | PACZKOWSKI ADAM | LZS CZARNOCIN | 2 |
22 | NOWICKI MARCIN | LZS SĘDZISZOWICE | 2 |
23 | KUKUŁA MICHAŁ | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 2 |
24 | MARZEC ŁUKASZ | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 2 |
25 | STOKŁOSA DAWID | WISŁA OPATOWIEC | 2 |
26 | SALAMON PIOTR | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 2 |
27 | STANKIEWICZ MATEUSZ | WISŁA OPATOWIEC | 2 |
28 | ORACZ JAROSŁAW | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 2 |
33 | JĘDRAS SEBASTIAN | LZS CZARNOCIN | 2 |
51 | LEŻOŃ WALDEMAR | LZS SĘDZISZOWICE | 2 |
29 | POBIEGA SŁAWOMIR | ZŁOTY TEAM | 1 |
30 | GRUCHAŁA MARCIN | WISŁA OPATOWIEC | 1 |
31 | CICHY DAMIAN | LZS CZARNOCIN | 1 |
32 | JANIEC MATEUSZ | WISŁA OPATOWIEC | 1 |
34 | STALMACH MATEUSZ | WISŁA OPATOWIEC | 1 |
35 | JAJEŚNIAK ŁUKASZ | LZS CZARNOCIN | 1 |
36 | FUTRZYŃSKI DARIUSZ | ZŁOTY TEAM | 1 |
37 | TRĘDOWSKI STANISŁAW | LZS SĘDZISZOWICE | 1 |
38 | WATEK MATEUSZ | LZS SĘDZISZOWICE | 1 |
39 | PACZKOWSKI ŁUKASZ | LZS CZARNOCIN | 1 |
40 | NOWAK PIOTR | WISŁA OPATOWIEC | 1 |
41 | STALMACH DAWID | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 1 |
42 | TRZASKA KRZYSZTOF | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 1 |
43 | FETELA KAMIL | WISŁA OPATOWIEC | 1 |
44 | STOKŁOSA KRZYSZTOF | WISŁA OPATOWIEC | 1 |
45 | SZPAK BARTŁOMIEJ | ZŁOTY TEAM | 1 |
46 | TRYBAŁA SYLWESTER | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 1 |
47 | KLASIŃSKI GRZEGORZ | TOPOLA | 1 |
48 | NOGA SEBASTIAN | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 1 |
49 | KORTA SEBASTIAN | ŁAWIANKA PRZEMYKÓW | 1 |
50 | KOPEĆ MATEUSZ | LZS SĘDZISZOWICE | 1 |
52 | PIOTROWSKI TOMASZ | LZS CZARNOCIN | 1 |
LIGI POWIATOWEJ
W PIŁCE NOŻNEJ -2013
-
CEL:
-
ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
-
UCZESTNICTWO:
i inne instytucje z terenu powiatu kazimierskiego.
w 1997r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1996 i 1995, którzy nie ukończyli 18 lat)
w klubach sportowych, którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2012/2013 w drużynach seniorskich grających w A -klasie i wyżej.
-
REGULAMIN ROZGRYWEK
2/ za zwycięstwo 3 punkty
I
|
II
|
III
|
IV
|
V
|
3-6
|
1-6
|
2-6
|
6-5
|
6-4
|
4-2
|
2-5
|
3-1
|
1-4
|
5-3
|
5-1
|
3-4
|
4-5
|
2-3
|
1-2
|
9 zawodników (drużyna zdekompletowana 8 zawodników).
(V o. 3 : 0).
-
NAGRODY:
-
SĘDZIOWIE:
- SPOTKANIA KAŻDEJ KOLEJKI BĘDĄ ROZGRYWANE NA JEDNYM BOISKU - KAŻDA Z DRUŻYN BĘDZIE ORGANIZATOREM KOLEJKI.
-
ORGANIZATOR KOLEJKI MA OBOWIĄZEK PRZYGOTOWANIA BOISKA DO GRY (TZN. OZNACZYĆ LINIE, ZAŁOŻYĆ SIATKI itp.).
- Szczegóły
- Kategoria: Piłka Nożna
- Odsłony: 36448
Powiatowa Liga Piłki Nożnej
"ORLIK" 2013
START 07.06.2013
I RUNDA |
II RUNDA |
III RUNDA |
1:4 |
4:3 |
2:4 |
2:3 |
1:2 |
3:1 |
MISTRZ SEZONU
POWIATOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ NA ORLIKU 2013- RAFIS
I MIEJSCE- RAFIS
II MIEJSCE- WOJCIECHÓW
III MIEJSCE- CIŚNIENIOWCY
IV MIEJSCE- CAFFARO
WYNIKI RUNDY REWANŻOWEJ |
|||
WOJCIECHÓW
Jędras S.3, Zawrzykraj A.1, Parada R.1, Szlęk T.1
|
-
|
RAFIS
Możdżeń A.4, Prokop R.1
|
6:5
|
|
TABELA |
M |
Z |
R |
P |
PKT |
BIL. |
|
1 | RAFIS | 15 | 14 | 0 | 1 | 42 | 106:27 | +79 |
2 | WOJCIECHÓW | 15 | 13 | 0 | 2 | 39 | 126:47 | +79 |
3 |
CIŚNIENIOWCY | 15 | 12 | 0 | 3 | 36 | 129:40 | +89 |
4 |
CAFFARO |
15 |
8 |
1 |
6 |
24 |
73:71 |
+2 |
5 |
SĄ GORSI |
12 |
7 |
1 |
4 |
22 |
84:49 |
+35 |
6 |
R.K.M |
12 |
6 |
2 |
4 |
20 |
55:57 |
-2 |
7 |
DAREMNY TRUD |
12 |
6 |
1 |
5 |
17 |
74:57 |
+17 |
8 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
34:59 |
-25 |
9 |
FRESH BLOOD |
12 |
3 |
0 |
9 |
9 |
46:72 |
-26 |
10 |
WISŁA OPATOWIEC |
12 |
3 |
0 |
9 |
5 |
34:60 |
-26 |
11 | MALIBU SŁONOWICE | 12 | 2 | 0 | 10 | 5 | 31:115 | -84 |
12 |
FOREVER YOUNG |
12 |
1 |
0 |
11 |
2 |
20:135 |
-115 |
13 | ZŁOTY TEAM | 12 | 2 | 0 | 10 | -2 | 12:39 | -27 |
NAZWISKO I IMIĘ | ZESPÓŁ | BRAMKI | |
1 | JĘDRAS SEBASTIAN | WOJCIECHÓW | 39 |
2 | SZLĘK TOMASZ | WOJCIECHÓW | 31 |
3 | TRZEPATOWSKI PIOTR | RAFIS | 28 |
4 | PLEWA DAMIAN | CIŚNIENIOWCY | 26 |
5 | KLIMCZYK BARTŁOMIEJ | RAFIS | 21 |
6 | NOWAK DANIEL | DAREMNY TRUD | 20 |
7 | ADAMCZYK MARCIN | CIŚNIENIOWCY | 20 |
8 | WALKIEWICZ MICHAŁ | CIŚNIENIOWCY | 19 |
9 | PIOTROWSKI PIOTR | CAFFARO | 19 |
10 | SŁABOSZ KAMIL | DAREMNY TRUD | 18 |
11 | SYDORYK MICHAŁ | ZŁOTY TEAM | 17 |
12 | JEDYNAK BARTOSZ | CIŚNIENIOWCY | 17 |
13 | ZAWRZYKRAJ ADAM | WOJCIECHÓW | 17 |
21 | MOŻDZEŃ ADAM | RAFIS | 16 |
14 | WĄTEK MARCIN | SĄ GORSI | 14 |
15 | MAGIERA SZYMON | CAFFARO | 14 |
16 | LECH GRZEGORZ | SĄ GORSI | 12 |
17 | ŁĄCZYK MATEUSZ | FRESH BLOOD | 12 |
18 | NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ | R.K.M. | 12 |
19 | KOZIOŁ MICHAŁ | DAREMNY TRUD | 12 |
20 | NABIELSKI GRZEGORZ | WOJCIECHÓW | 12 |
22 | CHADAJ TOMASZ | ZŁOTY TEAM | 11 |
23 | PŁASZEWSKI MATEUSZ | SĄ GORSI | 11 |
24 | WĄTEK KONRAD | SĄ GORSI | 11 |
25 | RAMENDA ŁUKASZ | SĄ GORSI | 11 |
30 | PARADA ROBERT | WOJCIECHÓW | 11 |
26 | MARKIEWICZ KRZYSZTOF | FOREVER YOUNG | 10 |
27 | KACZMARCZYK PAWEŁ | SĄ GORSI | 10 |
28 | SOBIERAJ JAKUB | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 10 |
29 | STOKŁOSA DAWID | WISŁA OPATOWIEC | 10 |
31 | BOMBA MATEUSZ | CAFFARO | 10 |
32 | ŁACH MATEUSZ | CIŚNIENIOWCY | 10 |
33 | KĄDZIELSKI PRZEMYSŁAW | ZŁOTY TEAM | 9 |
34 | NOWAK PIOTR | WISŁA OPATOWIEC | 9 |
35 | KUŁAGA ŁUKASZ | FRESH BLOOD | 9 |
36 | JĘDRUCH ŁUKASZ | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 8 |
37 | DWORAK ŁUKASZ | CIŚNIENIOWCY | 8 |
38 | WALCZAK MARCIN | DAREMNY TRUD | 7 |
39 | KOWALSKI PAWEŁ | MALIBU SŁONOWICE | 7 |
40 | MARZEC DAMIAN | MALIBU SŁONOWICE | 7 |
41 | KUCA NORBERT | FRESH BLOOD | 7 |
42 | PORĘBSKI ŁUKASZ | ZŁOTY TEAM | 7 |
43 | NIEDŹWIEDŹ ARKADIUSZ | R.K.M. | 7 |
44 | KALETA ERWIN | CIŚNIENIOWCY | 7 |
45 | ADAMCZYK DANIEL | CAFFARO | 7 |
46 | WĘGLOWSKI SŁAWOMIR | WOJCIECHÓW | 6 |
47 | LEŻOŃ WALDEMAR | FRESH BLOOD | 6 |
48 | FETELA KAMIL | WISŁA OPATOWIEC | 6 |
49 | ADAMCZYK RADOSŁAW | DAREMNY TRUD | 6 |
50 | PARTYKA TOMASZ | RAFIS | 6 |
51 | SKOWRON PIOTR | RAFIS | 6 |
52 | ZIĘTEK RAFAŁ | RAFIS | 6 |
53 | BOJANOWICZ MICHAŁ | RAFIS | 6 |
56 | PROKOP ROBERT | RAFIS | 6 |
54 | LECH TOMASZ | SĄ GORSI | 5 |
55 | PLESZYŃSKI ROBERT | R.K.M. | 5 |
57 | GRUSZKA MAREK | ZŁOTY TEAM | 4 |
58 | SKINDER TOMASZ | DAREMNY TRUD | 4 |
59 | JEDYNAK PATRYK | WISŁA OPATOWIEC | 4 |
60 | HUCHMACZ DOMINIK | MALIBU SŁONOWICE | 4 |
61 | NOWACZKIEWICZ JAKUB | CAFFARO | 4 |
62 | COULIBALY SIDIKI | MALIBU SŁONOWICE | 4 |
63 | KUSAK DANIEL | CAFFARO | 4 |
64 | FRĄCZEK ŁUKASZ | R.K.M. | 4 |
65 | BIERNACIK GRZEGORZ | ZŁOTY TEAM | 4 |
66 | WĘGLOWSKI PAWEŁ | WOJCIECHÓW | 4 |
67 | PIĄTEK MATEUSZ | CIŚNIENIOWCY | 4 |
68 | PRZEBIERACZ ADRIAN | DAREMNY TRUD | 4 |
69 | PIOTROWSKI ANDRZEJ | RAFIS | 4 |
70 | PORADA MICHAŁ | CIŚNIENIOWCY | 4 |
71 | JACH JAKUB | R.K.M. | 3 |
72 | GALWAS MATEUSZ | R.K.M. | 3 |
73 | KRAKOWIAK BARTOSZ | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 3 |
74 | OCHENDÓŻKA WOJCIECH | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 3 |
75 | WÓJCIK MARCIN | ZŁOTY TEAM | 3 |
76 | KUPIEC DAMIAN | DAREMNY TRUD | 3 |
77 | KUPISZEWSKI DAMIAN | FRESH BLOOD | 3 |
78 | POZŁÓTKA JAKUB | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 3 |
79 | ADAMEK BARTOSZ | R.K.M. | 3 |
80 | KUSAK MICHAŁ | DAREMNY TRUD | 3 |
81 | CZARNY BARTOSZ | CIŚNIENIOWCY | 3 |
82 | KUSAK PIOTR | RAFIS | 3 |
83 | MACUGOWSKI ERWIN | CAFFARO | 3 |
84 | JAROS KAMIL | DAREMNY TRUD | 3 |
85 | KUPISZEWSKI HUBERT | R.K.M. | 3 |
86 | DUSZA KONRAD | WOJCIECHÓW | 3 |
87 | WŁUSEK GRZEGORZ | SĄ GORSI | 2 |
88 | KASPEREK MATEUSZ | FRESH BLOOD | 2 |
89 | KAŃSKI RAFAŁ | WISŁA OPATOWIEC | 2 |
90 | SADOWSKI ADAM | RAFIS | 2 |
91 | STANISZEWSKI MICHAŁ | FRESH BLOOD | 2 |
92 | RZĄSA DOMINIK | CAFFARO | 2 |
93 | BOREK KRZYSZTOF | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 2 |
94 | POBIEGA SŁAWOMIR | ZŁOTY TEAM | 2 |
95 | ODROBINA CEZARY | ZŁOTY TEAM | 2 |
96 | ŚCIUPIDER PIOTR | CAFFARO | 2 |
97 | KLIMCZYK ADAM | R.K.M. | 2 |
98 | DARMOŃ TOMASZ | R.K.M. | 2 |
99 | ADAMCZYK MACIEJ | CAFFARO | 2 |
100 | MOTYKA PAWEŁ | MALIBU SŁONOWICE | 2 |
101 | DEMBOWSKI ŁUKASZ | CAFFARO | 2 |
102 | BOBER WALTER | WISŁA OPATOWIEC | 2 |
103 | GALA JAKUB | MALIBU SŁONOWICE | 2 |
104 | MARZEC PAWEŁ | CIŚNIENIOWCY | 2 |
105 | ADAMEK TOMASZ | FOREVER YOUNG | 1 |
106 | JACH MARCIN | FOREVER YOUNG | 1 |
107 | SKRABA REMIGIUSZ | WISŁA OPATOWIEC | 1 |
108 | PORĘBSKI ARKADIUSZ | R.K.M. | 1 |
109 | JAGIELNIK PAWEŁ | FOREVER YOUNG | 1 |
110 | KOPER ADRIAN | FOREVER YOUNG | 1 |
111 | PTAK MARCIN | FOREVER YOUNG | 1 |
112 | WÓJCIK KAMIL | SĄ GORSI | 1 |
113 | KITA BARTOSZ | SĄ GORSI | 1 |
114 | FIJAŁKOWSKI DAMIAN | R.K.M. | 1 |
115 | RADZISZEWSKI PAWEŁ | R.K.M. | 1 |
116 | WATEK MATEUSZ | R.K.M. | 1 |
117 | ORACZ TOMASZ | ZŁOTY TEAM | 1 |
118 | KWIECIEŃ MARCIN | SĄ GORSI | 1 |
119 | KASPERCZYK MARCIN | ZŁOTY TEAM | 1 |
120 | GRUSZKA PAWEŁ | ZŁOTY TEAM | 1 |
121 | PYTEL PRZEMYSŁAW | ZŁOTY TEAM | 1 |
122 | KWIECIEŃ TOMASZ | ZŁOTY TEAM | 1 |
123 | PROKOP RAFAŁ | MALIBU SŁONOWICE | 1 |
124 | BINKOWSKI JAKUB | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 1 |
125 | KLIMCZYK ŁUKASZ | SĄ GORSI | 1 |
126 | NOWAK ADRIAN | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 1 |
127 | PIETRZYK ADRIAN | MALIBU SŁONOWICE | 1 |
128 | MARKIEWICZ PAWEŁ | FOREVER YOUNG | 1 |
129 | NOWAK PRZEMYSŁAW | WOJCIECHÓW | 1 |
130 | LICKI MATEUSZ | WOJCIECHÓW | 1 |
131 | NAJMAN DANIEL | FORVER YOUNG | 1 |
132 | BIERNAT DOMINIK | MALIBU SŁONOWICE | 1 |
UWAGA! ZMIANY W TERMINARZU DO ŚRODY!!!
Zasady ogólne:
ZOSTANIE PODANY DO 19.06.2013
WYNIKI LOSOWANIA
- FRESH BLOOD
- ZŁOTY TEAM
- CAFFARO
- R.K.M
- CIŚNIENIOWCY
- SĄ GORSI
- WISŁA OPATOWIEC
- WOJCIECHÓW
- FOREVER YOUNG
- MALIBU SŁONOWICE
- DAREMNY TRUD
- RAFIS
- NAPRZÓD SKALBMIERZ
2. System Rozgrywek
I RUNDA |
II RUNDA |
III RUNDA |
IV RUNDA |
V RUNDA |
VI RUNDA |
VII RUNDA |
1:2 |
1:3 |
1:4 |
1:5 |
1:6 |
1:7 |
1:8 |
3:4 |
5:2 |
2:6 |
7:3 |
4:8 |
9:5 |
6:10 |
5:6 |
7:4 |
3:8 |
9:2 |
2:10 |
11:3 |
4:12 |
7:8 |
9:6 |
5:10 |
11:4 |
3:12 |
13:2 |
2:14 |
9:10 |
11:8 |
7:12 |
13:6 |
5:14 |
14:4 |
3:13 |
11:12 |
13:10 |
9:14 |
14:8 |
7:13 |
12:6 |
5:11 |
13:14 |
14:12 |
11:13 |
12:10 |
9:11 |
10:8 |
7:9 |
VIII RUNDA |
IX RUNDA |
X RUNDA |
XI RUNDA |
XII RUNDA |
XIII RUNDA |
1:9 |
1:10 |
1:11 |
1:12 |
1:13 |
1:14 |
11:7 |
8:12 |
13:9 |
10:14 |
14:11 |
12:13 |
13:5 |
6:14 |
14:7 |
8:13 |
12:9 |
10:11 |
14:3 |
4:13 |
12:5 |
6:11 |
10:7 |
8:9 |
12:2 |
2:11 |
10:3 |
4:9 |
8:5 |
6:7 |
10:4 |
3:9 |
8:2 |
2:7 |
6:3 |
4:5 |
8:6 |
5:7 |
6:4 |
3:5 |
4:2 |
2:3 |
Listy zgłoszeń przyjmowanę będą do 27.05.2013
Organizatorzy:
Strona 4 z 4
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- 3
- 4
- Następny artykuł
- koniec